şükela:  tümü | bugün
  • tiryakilik dönemlerimde siddetle uyguladıgım ve ertesi günü igrenc ciger ve bogaz agrılarıyla uyanmama sebebiyet veren eylem.agizdaki o stabil mentol tadı* bir anda yok eder ve geri gelir o igrenc nikotin tadi.en rezaleti sabah kalkınca üste sinen o kokudur ki tiksinctir.

    edit: işte corrosive kişisi bu entrynin giriş tarihinde bırakmıştır sigarayı. yaklaşık olarak bir sene sonra da başlamıştır tekrar sigaraya. 2 hafta öncesine kadar da devam etmiştir. 2 haftadır gene cleandir kendisi. herhalde şununla alakalıdır, sigara bırakılmaz, mola verilir. umarım en uzun molan olur corry. öyle kendine de entry yazma.

    edit2: son edit üzerinden bir sene gecmis olmasina ragmen hala düsüncelerine sahip ciktigin seninle gurur duyuyorum corry.
  • kendine ayrilmis ozel bir zamana sahiptir gunun son sigarasi..gunun meditasyonu yapilir bir nevi, karanlikta o an tek o kozun isiginda planlar yapilir, planlar bozulur, kararlar alinir, hesaplar verilir, hayaller kurulur, huzunler depresir, anilar gulumsetir, dertler mayalanir, umutlar yesertilir..sonra belki de o son nefesle, havaya dagilan son dumanla hepsi unutulur, uykuya dalinir..
  • ozellikle banyoda, ayna kar$isinda, kendinize bakip, "bugun neler oldu", "yarin neler olacak" diye du$unurken yapilmasi rahatlatan eylem. cok guzel ya da cok kotu gecmi$ bir gunun ardindan bu durumun uzamasi ve eylemin gunun son iki sigarasi haline gelmesi de muhtemeldir.
  • kanserle randevulasma surecini daha da kisaltir.
  • yataktan atilma sebebi.