şükela:  tümü | bugün
  • japonca "yaşasın! evlilik teklifi."
  • 950 tl ye kredi kartı ile 6 taksit imkanı ile yapabileceğiniz süper olay. yapabileceğiniz diyorum, çünkü ben yapmam. aklımı peynir ekmekle henüz yemedim. ek olarak dilenirse 275tl ekstra ile kemancı veya 750tl ekstra ile köprü altına lazer ile yazılması gibi ek hizmetler de alınabiliyormuş.

http://www.royalyat.com/yatta-evlenme-teklifi/
  • görünce ünlü bir işadamının sosyetik/medyatik birine evlenme teklifi haberi sandığım vaka. öyle olunca tabii;
    (ara: *a veren kızlar)
  • yakında trend olursa şaşırmayacağım etkinlik. bir su altında evlenme, iki bu olur artık. ne lüzum var kardeşim.
  • en şık ve etkileyici evlenme teklifi yöntemi. teklifi yapan için de bir o kadar stressiz ve rahat oluyor. yat kiralama şirketleri bütçeye göre farklı seçenekler sunarak bu organizasyonu baştan sona yapıyor. sanıyorum şuan bu konuda en çok tercih edilen ve en büyük şirket suyat
  • tam da nasıl marjinal bir teklifci olurum diye düşünürken bu başlığın açılması süper olmuş dediğim hede

abicim bana oradan elli liralık sarıver bakayım
  • o yat sevgilimin olursa olur
  • yaratıcı olmayan evlilik teklifi fikridir.

nitekim yattaysak, açılmışızdır. belki birkaç gündür yoldayızdır. kişi o ortama alışmıştır ve mevcut güzellik onu etkiler düzeyde değildir artık. gün batımı dahi birkaç kez birlikte izlenmiştir. teklifin hem karşı tarafı şaşırtacak nitelikte olması hem de bundan etkilenmesi gerektiğinden, yeterince yaratıcı olmayarak bu etkiyi oluşturamayacağından, kötü bir fikirdir.

size ait olmayan yatı birkaç saatliğine kiralayıp kız kulesi önünde evlenme teklif etmek fikrini dikkate dahi almıyorum.