şükela:  tümü | bugün
  • var böyleleri.

bir arkadaşım var. (bkz: bir arkadaş ekolü) adam gerçekten kaç kadın ile yattığının sayısını hatırlamıyor. seviştiklerini bile isim isim çıkaramıyor. ama bekarete önem veriyor kendisi sağolsun. evlilik konusu açıldığında bakire biriyle evlenmesi gerektiğini ise doğal olarak kendisine hak görüyor. zira onun yaptığı tecrübe. başka bir şey değil.

en iyisi mi? evlenene kadar tecrübe edinip, evlendikten sonra aldatarak devam eder.
  • hayatında hiç kadınla yatmamıştır.

"kadınla" yatsan unutamazsın.
  • aynı zamanda bekaret önemlidir diyen erkektir.
  • henüz önemli olanın kadınlarla yatmak değil, onları elinde tutmak olduğunu idrak edememiş erkektir.

yani ne kadar erkek derseniz artık. sene olmuş 2016, hala yaptığı seks ile övünen adam(!) var demek ki memlekette.
  • büyük ihtimal birçoğu hayat kadınıdır. ismini bilmediğin hayatında birkez gördüğün birisini birkaç yıl sonra kimse hatırlayamaz.
    sevgili olduğu birşeyleri paylaştığı insanı unutması için ise alzheimer hastası olması lazım.
  • kaç kere işemiş, kaç kere kusmuş, kaç kere gülmüş kadar gereksiz bir ''kaç kere'' istatistiği ile ilgilidir.
    manyak mısınız?
  • benim bu. böbürlenmek ya da "çok sikici adamım" mesajı vermek için de yazmıyorum. hayır, hiç para vererek de biriyle yatmadım. tecavüzcü, sapık vs de değilim. ayrıca bekaret de sikimde olmayan bir kavram.

peki bunu niye yazıyorum? çünkü seksin son derece içgüdüsel, insani ve sevgili olmayı gerektirmeyecek bir aktivite olduğunu savunduğum için yazıyorum. karşına her an sevgili olmak isteyeceğin biri çıkmaz, gözüne her hitap eden insanla sevgili olmak istemezsin, olamazsın da zaten. ama o insanla bir kez de olsa sevişmek, karşısında tüm benliğinle çırılçıplak kalmak isteyebilirsin. bu kadın için de geçerli erkek için de. ve bu tarz bir cinsel aktivitenin temel unsuru yarın, ertesi gün, ya da gelecek yıl hatırlamak değil, o anı yaşamaktır. o an karşılıklı hazzı, mutluluğu yaşarsın ve biter. yarın aynı insanı aramazsın yanında, istemezsin de belki.

kadına seks objesi olarak bakan bir insan asla olmadım. sadece güzelliğinden etkilenip bir kadınla da asla yatmadım. her elime geçen fırsatta birilerini yatağa atmaya da çalışmadım. buna en basit örnek, bu yaz tatilde 3-4 saat karşılıklı sohbet edip içki içip, oteline kadar eşlik ettiğim ve gece 5'te beni odasına davet eden kadındır. kendisini ertesi gün görmeyeceğimi bile bile, bana karşı olan güvenini boşa çıkarmadım. bunu hem kendi karakterimden ötürü yapmadım, hem de o kadına dünyada hala iyi ve güvenilir insanların var olduğunu göstermek istedim. çünkü kendisi konuşmamızın en başında belirtmişti tatile kafa dinlemek için tek başına çıktığını ve kimseyle yatmak gibi bir niyetinin olmadığını.

konuya dönelim, evet yattığım kadın sayısını hatırlamıyorum. isimlerini de hatırlamıyorum. biraz beyin fırtınası yaparsam "o da vardı, bu da vardı" diye sıralarım belki. ama ben bu şekilde yaşamaktan keyif alıyorum. insanlara karşı dürüst davranıyorum, sevgili olup yatağa atmak için binbir takla atıp 1 ay sonra siktiri çekmektense açık açık düşüncemi belirtiyorum. ve emin olun, 15 tane sevgilim oldu, şöyle oldu böyle oldu demektense böylesi içime daha çok siniyor.
  • hayatı olduğu gibi kabul edip, karşısına çıkan lezzetlerden elinden geldiğince yararlanmaya çalışan erkek olabilir.

hayatı öylesine yaşarken, karşısına her çıkan kadına, ben buna çakarım diyen bir am budalası da olabilir.

kadına değer veren birisi de olabilir, kadını et olarak gören birisi de olabilir.

öyle ya da böyle olsun, yaptığı her neyse, nasıl bir kimseyse bu kimseyi ama kimseyi ilgilendirmez, o ve yattığı kadınlar dışında.

yattığı kadınların da keyfi yerindeyse, en güzelini yapmıştır. yapmaya devam etsindir.
  • ben değilim.

seviştiğim her kadında bıraktığım şeyi de, aldığım şeyi de bu kadar net hatırlarken öteki türlüsü imkansız zaten.