şükela:  tümü | bugün
 • !!!!!!!!!!!!!!!!!! müjde! müjde! kedimizin gözleri görüyor! son güncelleme entry için (bkz: #64715845)

  toplanan parayla ilgili makbuz için (bkz: #63885750)

  ameliyattan sonraki durum için (bkz: #63666660)

  ------- kampanya amacına ulaşmıştır, destek olan herkese çok teşekkürler !!!!!! -------

  en en en son durum
  ekşisözlük ailesi olarak 5510 lira göndermişiz! 3-5-10 lira, herkes dişinden tırnağından arttırdığını yollamış. yeşim hanım döküm aldıktan sonra tek tek isimlerini belirterek herkese teşekkür etmek istediklerini söyledi. şenay hanımsa "12 yıldır tek başıma uğraşıyordum, ilk defa böyle bir yardım gördüm. çok kısmetli bir kediymiş yavru, inanamıyorum" gibi şeyler söyledi mutlulukla sesi titreyerek! ilk defa belediyeden aramışlar, yavru için cumartesi hayvan ambulansı göndermek istediklerini iletmişler. üsküdar belediyesi'ne de tekrar teşekkür ederiz desteği için. dilerim şenay hanım gibi hayvanseverlerin her zaman yanında olurlar.
  cumartesi ameliyattan sonra yavrunun durumu ve bir ameliyatın daha gerekip gerekmeyeceği belli olacakmış. bu yüzden şimdilik toplanan yardım beklemede. eğer kurtulur ve gerekmezse de barınaklara yönlendirecek yeşim hanım.
  sizlere ekstre, fatura, yavrunun fotoğrafları gibi güncellemelerle döneceğim.
  keşke şenay hanım'ın o mutlu sesini duyabilseydiniz. ben sadece buraya birkaç satır yazı yazdım. ekşiduyuru ailesi olsun, ekşisözlük olsun, başlığı canlı tutan trollü olsun herkese teşekkürler yürekten...

  merhaba arkadaşlar,

  üsküdar'da, 29 temmuz'da sokakta kötü halde bulunan yavru kedinin gözünde katarakt varmış. koşuyolu'ndaki veteriner göz merkezi'ndeki profesör doktor murat şaroğlu'na gösterildi ve gözlerini kurtarabilmek için 22 ekim'de ameliyat edilmesi gerekiyor. operasyon aslında 3000 tl tutuyordu fakat doktorlar ellerinden gelen indirimi yaparak ücreti 2000 tl'ye düştüler. fakat kediyi bulan hanım zaten evinde de 14 tane engelli ve hasta kediye bakan memur maaşıyla geçinen biri ve bu ameliyatı karşılayacak durumu yok. kendisiyle vetart veterinerde tanıştık ve ekşisözlük sayesinde yardım edebileceğimi söyleyerek numarasını aldım. kendisi teknolojiyle pek barışık değil bu yüzden yardımcı olabilecek arkadaşı yeşim özkese - 0554 443 46 64

  rapor
  yavru kedicik

  resimlerde yavru erkek kediyi ve murat şaroğlu'nun imzaladığı ilaç reçetesini görebilirsiniz. durumu vetgöz göz merkezi'ni arayarak da teyit edebilirsiniz. telefon:(0216) 651 0069

  ekşisözlük olarak pek çok durumda yardımcı olabileceğimizi gösterdik, 2000 lira onların yanında çok küçük bir meblağ. yardımcı olabilecek tüm hayvanseverlere teşekkür ederim şimdiden, iyi ki varsınız! :)

  edit1: şenay dinçer'e mama yollamak isterseniz iş adresi:
  selimiye çocuk kütüphanesi
  selimiye mh. şerif kuyusu sk. no:54 üsküdar/ist.

  edit2: son durum 210 tl toplandı. 1790 tl kaldı geriye :)
  edit3: banka adı ve şubeyi ekledim. şenay hanım şu an iş yerinde, akşamüstü çıkınca toplanan miktarı tekrar haber verecek :)

  edit4: arkadaşlar, yazar arkadaşımız alengirli'nin çabaları sonucu üsküdar belediyesi eksik kalan miktarı tamamlamayı kabul etmiş kedi için. şimdi yeşim özkese ile de konuşup teyit ettim. eksik kalan bir miktar kaldı mı onu da bilmiyorum da :) sanırım yine ekşiliğimizi yaptık, yardım yağdırdık! yavrunun ameliyatı cumartesi günü saat 15:00'te. sizi gelişmelerden haberdar ederim, inşallah iyileşmiş halinin fotoğrafını da yollarım. kim bilir belki de ev bile çıkar bu yavruya :) şenay hanım'da bahsettiğim gibi engelli/hasta genç, yaşlı kedi çok. yine toplanan miktarı öğrenince buraya yazacağım. şimdilik, destek olan herkese teşekkür ederim. önümüz kış, umarım etrafımızdaki hayvanlara rahat bir kış yaşatabiliriz. sevgiyle kalın...

  edit5: ameliyattan sonraki durum için (bkz: #63666660)
 • iyi niyetli bir çaba. destek olalım.
 • insaniyet duygusunun körelmediğinin bir göstergesi.
 • fırsat buldukça bu ve bunun gibi tüm hayvanlara yardım edilmeli çünkü hayvanlar derdini anlatamaz. desteklenilmesi gereken kampanya.
 • (bkz: up up)
 • (bkz: up)
 • destek olunması gereken kampanyadır.

  durumlar sıkışık olmasa maddi olarakta hatrı sayılır bir tutarda destek olmak isterdim ama şu an için elimden bu kadarı geliyor.
 • arkadaşlar şimdi şenay hanım'la konuştuk 210 lira toplanmış. allah razı olsun diyor hepinize teşekkür ediyor. biraz daha duyuralım lütfen :)
 • devlet üniversitelerinde bedava yapilabilecek bir operasyon, özel veteriner ne indirimi yapmış acaba dedirti bana.

  istanbul üniversitesi bir arkadaşımın kedisi için aynı ameliyatı hemn yapmisti.ilgilenen arkadaşların yonlenmesini rica ederim.
 • 3-5 gönderelim. bir canlıyı daha sağlıklı kılalım.