şükela:  tümü | bugün
  • ağzıma sayısız küfrün geldiği ve hiçbir küfrün içimdeki öfkeyi yansıtmak için yeterli şiddette olmadığı durumdur.

bunu yapan sapık, sadist caniler, en ağır acılarla can verin umarım. mümkünse en kısa sürede ölün de başka masumcukların canını yakmayın ruh hastası pislikler...

haber linki

edit: @adnan mersedes yazar arkadaş hayatını kaybeden bebeciğe bu zulmü yaşatan pisliklerin bulunması ve cezalandırılması için açılan imza kampanyasına destek için ekleme yapmamı istedi. gariban masumcuğa kısacık hayatında, hele o tertemiz melek kalbin asla nedenini anlayamayacağı akıl almaz bir vahşet yaşatıp sonunda ölmesine sebep olan aşağılık(lar) yakalanır mı bilmem ama kamuoyu tepkisinin bu tarz olaylarda güçlenmesinin, hayvanlara duyulan toplumsal hassasiyetin artmasını sağlayabileceğine inanıyorum. destek için siz de imza atın lütfen.

change.org imza linki
  • insana ya da hayvana, fark etmez; "tecavüz" suçuna karşı hadım cezasının getirilmesi gerektiğini ispatlayan olaydır.

evet, hukukçuyum ve "hadım" diyorum. sıçarım insan haklarınıza; bu yavrucağın hakları yok muydu?
  • serengeti'ye paraşütle atılıp büyük bir kedi tarafından tecavüze uğramasını dilediğim kişilerin eylemidir.
  • memleketin kurtulusunun anca vlad tepeş'in veya ramsay bolton'in adalet bakani olmasiyla gerceklesebilecegini gosteren sapiklik...

vlad tepeş usulu

ramsay bolton usulu
  • gercekten allah kahretsin bu insan musvettelerini, daha basligi okurken gozumden yaslar suzuldu, o kadar icten diliyorum ki butun buyuk kediler birlessin orgy yapsin bunlarla ondan sonra koparsin kafasini.

yok, hadim da degil, kendi cuklerini yedireceksin bunlara.
  • kedinin resmine bakamayacak olanlar için haberi alıntılıyorum. yalnız haberde de çok acı şeyler var, spoiler'a alıyorum, okursanız hata bende değil.

ayrıca kedi yaşıyormuş, ama durumu kritikmiş. kediyi bulanlar suç duyurusunda bulunacaklarmış kimin yaptığı tespit edilirse.

--- spoiler ---

--- spoiler ---

--- spoiler ---

antalya'da bir kafede çalışan ve kentte yerleşik yaşayan rus yana krall, muratpaşa ilçesi'ndeki düdenpark'ta yavru erkek kedinin yürüyemeyecek kadar acı çektiğini gördü. kediye bir aracın çarptığını düşünerek veterinere götüren krall, hayvanın tecavüze uğradığını öğrenince şoke oldu. anüsüne sert bir cisim sokularak parçalanan kedinin tedavisini yaptıran yana krall, hayvanı aynı bölgede binanın bahçesine bıraktı.

adeta delik deşik etmişler

3 gün sonra aynı kediyi daha kötü halde yatarken gören yana krall, kediyi veterinere götürdüğünde ikinci şoku yaşadı. minik kedinin cinsel organının iki tarafından kesildiği, kuyruk sokumunda kesikler açıldığı ve kuyruğunun ikiye ayrıldığı belirlendi. kedinin tedavisi için ihtiyaç duyulan 700 tl, yana krall'ın başlattığı kampanyayla kısa sürede tamamlandı. klinikte veteriner tarafından tedavisi yapılan yavru kedinin durumu ağır.

suç duyurusunda bulunacaklar

durumdan haberdar olan antalya candost derneği başkanı arife yanık, yaşanan vahşetle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti. kediye yapılanların tek bir kişinin işi olmadığını aktaran yanık, benzer olayların yaşanmaması için parka kamera takılması için belediyelerden destek istedi.

--- spoiler ---
    --- spoiler ---
    --- spoiler ---
  • o yavru kedi o halde sokakta yatarken alıp veterinere götüren de bir rus. kim bilir kaç kişi geçti yanından, dönüp bakmadı... bu ülkenin insanında gerçekten kan donduran bir umursamazlık var. kaç kere sabah ciyak ciyak ağlayan yavru kediler topladım yoldan, su birikintisinden, ağaç tepelerinden. bir insan o sesi duyup nasıl umursamadan yanından geçip gidebiliyor, inanın hayret ediyorum! (işe geç kalmaksa biz de kalıyoruz, azar yiyeceksem bunun için yiyeyim!)

psikologlar ve psikiyatrlar bas bas bağırıyor, hayvanlara bunu yapan herkesin ileride ilk fırsatta insanlara da işkence edeceğini bilmelisiniz. hadi hayvanlara yeterince değer vermiyorsunuz, sırf bu yüzden bile hayvanlara eziyet edenlerin yakalanmasını umursamalısınız!
  • cem toker yıllardır bundan bahseder.
    https://www.youtube.com/watch?v=blopnrafbi4
  • ben bela okumaktan bıktım, allah bunlara ceza vermekten bıktı. kedi götünü mü açmış nolmuş da böyle bişi yapmışlar? bu nasıl iş kardeşim, ben anlamıyorum. biz evleri olsun, mamaları olsun, sokaklarda donmasınlar diye götümüzü yırtıyoruz, bu oçlar da analarından babalarından yedikleri dayakların, tacizlerin hırsını minnacık bebelerden alıyorlar.

allah'a inancım bunların yüzünden yok oluyor. geberin pislikler. en kötü şekilde.
  • lan siktirin amına kodum sapık herifleri. ne lan bu her gün garip bi haber. midem bulanıyor. böyle sapıkları idam etmek gerekir.

tanım: iğrenç ötesi eylem.