şükela:  tümü | bugün
  • aracından inip refüjden atlayarak karşı şeritte akan trafiğin içine canı pahasına giren ve bir yavru kediyi, eğer videoda yanlış görmüyorsam, arabanın altında ezilmekten son anda kurtaran adam.

video

hani hep kötü şeyler yapanları okuyoruz ya burada genelde, sonra da cezalandırılmaları için uğraşıyoruz başlıklarda. bence şimdi de bu beyefendiyi tebrik ederek hem kendisini mutlu etmiş hem de böyle davranışları pekiştirmiş olabiliriz.

not: sözlükte bu konuya dair başlık göremedim. eğer varsa uyarın lütfen, entry kendini imha etsin.

not2: videoyu tamamen tesadüfen gördüm az önce. adamı tanımıyorum.

edit: (bkz: #93893560) bininci entry benim için önemliydi fakat bu başlığı açarken tamamen unutmuşum çünkü videodan çok etkilenmiştim. böylece güzel bir konuyla bin oldu, güzel oldu*
  • senin bıyıklarına kurban.
  • entry başlığında kedi geçtiğini görünce direkt başlığı okumadan pas geçiyordum ancak bu sefer (ve uzun zamandır ilk defa) hayvan ve/veya çocuklar ile ilgili düzgün bir başlık paylaşılmış.

kurtaran adamın yüreğine sağlık
  • şurada mutluluğu yüzünden okunan adamdır.

adamdır.
  • ne güzel bir insansın be abi. bir fuel oil çukuruna düşen kardeşimiz bir de bu abi. belki böyle bir çok örnek vardır daha bilmediğimiz ama en azından görebildiklerimiz için bir şeyler yapabilsek keşke. hem onlar da bir parça mutlu olabilirler belki. karşılıksız yaptıkları bu iyilik bir nebze olsun taçlandırılmış olur.
  • (bkz: üst insan)
  • bugünün en güzel adamidir. kediyi tuttuğunda ki mutluluk çok saf ve masum değil mi. bu samimiyettir gerçek mutluluktur.

vahsetleri değil bu güzel şeyleri yukarda tutalim ki örnek teşkil etsin herkese.
  • yüce gönüllü insan.
  • o yüzündeki gülücük bile hala umut olduğunu gösteriyor. iyilik azınlıkta da olsa gülmemizi sağlayabiliyormuş.