şükela:  tümü | bugün
  • https://www.youtube.com/watch?v=kpm5_mzhz68

hayatimda gordugum en canice videolardan biri.

uskudarda adamin teki, yavru kediyi alip suya bandirma bahanesiyle denize firlatiyor, kameralara yakalaniyor birde ustune hayvanlari cok seviyorum diyor! nereye sikayet edilir, bu adam icin ne yapabiliriz bilmiyorum arastiricam ve ne gerekiyorsa yapicam. bu nasil bir sadistliktir ya? neyin kafasi bu cok merak ediyorum.

serefsiz.

edit:adam degildir, dogru
  • 1 adet konuşma özürlü cani barındıran video.

edit: dostum "adamın teki" demişsin ama bu bildiğin o.ç.
  • suya bandırdım ne!! amınakoduğumunçocuğu ekmeği sulu yemeğemi bandırıyosun.
  • (bkz: atv haber yine şaşırtmadi)

haber derdine düşüp kediyi kurtarmayan bir adet muhabir barındıran video.

kedi gibi masum, tatlı , kendi halinde bir hayvana zarar verecek kadar ne yaşadı acaba videodaki şerefsiz. insan desen insan değil. içinin pisligi dışına yansimis. bunlar ciddi derecede psikolojik sorunları olan kisiler. kimsenin siklemedigi, toplum tarafından saygı göremeyen, tek gücünün yettigi hayvanlara zarar vererek tatmin olmaya çalışan parazitler. kadın halimde tekme tokat dalardim. haberciler ne kediyi kurtarıyor ne adama hakettiğini yapıyor.
  • yaşanmış konulu hikayem;

(bkz: #76548913)

benim karşıma neden çıkmadın be kansız ve karaktersiz yaşam formu. bu tür durumlarda başımın belaya girmesini pek önemsemiyorum.
  • izleyemediğim hatta düşünmeye bile tenezzül edemediğim olaydır.
    gözümde kedi kadar değeri olmayan bir yaratığın yaptığıdır. tez bulunup boğaz’ın serin sularına bandırılması dileğiyle...
  • yavru kediyi kurtarmak yerine eline kamera mikrofon alıp adamı sorguya çeken insanları(!) içeren video.

şimdi yaptığınız bu hareketin o adamın yaptığı hareketten ne farkı var. kediyi kurtarmak yerine sırf para uğruna haber yapmaya çalışıyorsunuz.
  • çıplak gözle görsem böyle bir şeyi suç işlemekten korkuyorum yemin ederim. oksijen israfı oç.
  • katıksız bir orospu cocuğu. senin dünyaya gelmene neden olan, seni yetiştiren annenin babanın a.q. seni ve tüm aileni bandırsınlar inşallah öyle suya.