şükela:  tümü | bugün
  • artık bu soruna kim dur diyecek bilemiyorum. ama iddia edildiği gibi bu ülkenin %90’ı müslümansa ciddi bir empatiye ihtiyacımız var. hayvanlara zarar verenlere karşı ciddi bir yaptırım gündeme gelmedikçe bu işin sonu yok gibi duruyor.

kaynak

edit: (bkz: hayvanlara eziyet edenlerle hapis cezasi gelmesi)
  • fazla uzakta aramaya lüzum yok, türü de cinsi de bellidir.

(bkz: kürt)
    (bkz: şafii)
  • (bkz: susuz kalan kediye şadırvanda su içiren dayı)

kimi insan iyi, kimi insan kötüdür..
  • amca ismi verilen tek hücreli yaratığı aynen böyle tekmeleyesim geldi..
    e ama yeter artık!!
    yerde yeter , imdat , bokunu yiyim vurma diye böğürürken bir daha vurasım geldi..
    ben böyle adi şerefsizlik böyle haysiyetsizlik görmedim!
    ulan ne istedin minicik yavrudan??

allah belanı versin!
  • adam mı?

evveliyatını sikeyim ben onun da, ona adam diyenin de.

o tekmeyi atan ayağının bastığı yerden kaldırdığı toz zerresi kadar değeri yok bu şerefsizlerin.

bunları toplu halde denek olarak kullanmak lazım aslında. hayvanlara eziyet mi ediyor? gönder laboratuvara, üzerinde hunharca çalışsın doktorumuz. ilim irfan da alır yürür hem. hakkını hukukunu siksinler senin. kadına şiddet mi uyguladılar? üniformalı sivil ayırt etmeksizin yolla pezevengi hücreye. toplama kampından bozma bi' ortamda, ekmeği suyu arayacak raddeye gelsin haysiyetine tükürdüğümün magandaları.

yeryüzünde; savunmasız olan, korunmaya muhtaç olan herhangi bir canlıya böyle davranan sütü bozuk kansızlara acımayacaksın.

su vereni de siksinler.
  • yavşak. nasıl bir zararı olabilir lan o hayvanın sana? büyük ihtimalle beynine ciddi zarar verdi zavallı yavrunun. ama nasıl olsa hayvan değil mi? onlar senin sinirini atman için var değil mi? kimbilir boktan hayatındaki neye kızdın da o yavrudan çıkardın hıncını?

bir de dokunmaya bile eriniyor pislik herif, kartonla almaya çalışıyor falan. seni o kartona sarıp atsak keşke bir daha hiçbir canlıyla iletişime geçemeyeceğin bir yere. gün yüzü görme. yaşadığına dair tek belirti nefes alıp vermen olsun, bu hiçlikle yaşayıp öl bir yerde.
  • gelmişini geçmişini siktiğimin orospu çocuğu. elime geçse aynı şekilde tekmelerim kendisini yerde.