• müthis sakinle$tirici bir sese sahip olan sakin görünümlü sakin bir $ahis
  • "u$udum biraz" diye album cikartan insan .
  • sesi güzel. uçuruyor denebilir.
    ama bıyığını kesip de hollywood tarzı bi amcaya dönüşünce uçma ibaresi eyleme dönüştü diyebiliriz. heueheuehueeu şapır şupur
  • dikkatle dinlemeyin
    her an turku dinlemeyi sevdirebilir
    (bkz: ben ettim sen etme)
    (bkz: dedigimi yap yaptigimi yapma)
  • nedense sadece "turnalar" isimli turkusunu begendigim sarkici.
  • rahatlatıcı ve zevk veren bir sese sahip olsa da türküler dışında şarkıları pek de güzel olmayan sanatçı, şimdilerde garip bir dizide rol yeteneği olmadığını ispat ediyor.
  • salkım hanımın taneleri isimli filmde sarı gelin türküsünü okumuş ve o filmin hatırlanası bir enstantanesini başarıyla gerçekleştirmiş, şimdilerde ise bıyığını kesmiş ve baylar bayanlar gibi abuk sit-com larda kendisiyle makara yapılan hanzo rollerini canlandırmakla meşgul olan türkücü
  • 3 kasım seçimlerinden sonra kendisinden 20 yaş kadar küçük bir bayanla paris'te evlenecekmiş bu beyefendi. seçimleri beklemesinin sebebi ise annesinin bilmem nerden milletvekili adayı olmasıymış.
  • bayanlar baylar denilen o abuk diziden sonra zerda diye baska bir diziyle o muhtesem(!)oyunculugundan bizi mahrum birakmayan meshur turkucumuz.
  • "ben hayatımı da mütevazi yaşamaya çalışıyorum.
    5 tane enstrüman çalıyorum deyip, 5 enstrümanı yanımda getirip çalabilirdim de. ama yapmıyorum..." açıklamasının sahibi.
hesabın var mı? giriş yap