şükela:  tümü | bugün
  • yaptığı açıklamada türkiye’nin özgürlüğünü vurgulamak istemiş ama aklına o sırada bir şey gelmemiş ki bir özgürlük olmayıp , bir medeniyetsizlik göstergesi olan yere tükürme hareketini ülkenin özgürlüğü olarak göstermiştir. haber
    edit açıklama: tekrar tekrar okudum ben mi yanlış okuyorum ya da okuduğumu yanlış anlıyorum. hayır tıpatıp anladığımı söylemiş. yurt dışında , yurt içinde , denizde , havada, karada yere tükürmek özgürlük değildir. medeniyetsizliktir. kıyaslamasını anlayanlar aynı fikirde olanlar sanırım . çünkü ben yere tükürmenin fazla özgürlük ile aynı cümlede yanyana gelmesini anlamıyorum . yere tüküren toplumun fazla özgür olduğunu değil medeniyete ne kadar uzak olduğunu anlıyorum.
    edit: imla
  • röportajın tamamını okumayıp bi cümlesi üzerinden anlamadığı mesele hakkında yorum yapan angutları ortaya dökmüştür. hakkında yorum yapan malların hiçbiri adamın ne dediğine bakmadan atıp tutmuş, çünkü gerzeklik -ve de mallık- bunu gerektirir. adam babalar gibi ironinin dibine vururken bunu -okumadığı için- adam hakkında boşboş atmış, boklarından da faydasız yorumlar yapmışlardır.
  • aptal turnusolu başlık.

bu akp yalakasından nefret etmekle birlikte adam doğru söylüyor. tek cümleyi eksik cımbızlayıp kendinizi küçük duruma düşürmeyin veletler.

not: ince-akşenerspor
  • istersen hastaneye de sıçabiliyosun.şu
    yavuzcum haklısın öyle böyle özgür değiliz.
  • yavuz bingöl ve fikirleri beni zerre kadar ilgilendirmediği için bugün gördüğüm halde röportajını okumadım. zaten başlığı bana okumamam için yeterli fikri verdi. eğer bu cümleyi de kurdu ise kendisini alkışlıyorum. çünkü bizim görgüsüzlük dediğimiz şey özgürlük olarak aklımıza gelen tek şey ise vah halimize. oturup bir düşünelim ha?
  • kemalizm bu özgürlüğümüzü yıllarca engellemeye çalıştı ama sağ olsun duyarlı vatandaşlarımızın ısrarlı mücadelesi sayesinde gelecek kuşaklara taşıyabildik, şimdi de sefasını sürüyoruz.
  • doğruysa trajik.
  • yavuzcuğum benim. demokrasiden ne kadar iyi anlıyorsun. keşke bir yerlerde de çıksan da seni dinlesek.

(bkz: yavuzcuğum tamam)
  • keşke senin suratına tükürme özgürlüğümüz olsa dediğim başlık