• yaşasaydı bugün 52 yaşında olacaktı. yeryüzünde yaşamış tanrılardan biriydi. iyi ki doğdun yavuz abi.
  • iyi ki doğmuş,

iyi ki bize her anımızda eşlik eden iki albüm bırakmış.
  • iyi ki'm...

iyi ki doğdun.
    yaşasaydın 52. yaşını kutlayacaktık bugün.
    yaşasaydın...
    keşke yaşasaydın yavuz.

"kimse bilemez, nasıl hissettiğimi
    kimse bilemez, neler düşlediğimi
    yalnızca sen duyarsın sesimi
    çok uzaklarda..."
  • bu güzel günün hatrına daha önce haber verilen tribute albüm çıksaydı hoş olurdu. toprağı bol olsun. köprüden her geçtiğimde hüzünlenirim.
  • doğum günü taze geçen güzel adam. birkaç yolda bir yazıyorum buraya.
    oğlu yavuzcan'ın videosu ne hoş. ışıklar içinde…
  • yine ve yeniden sığındım parçalarına. boşluk hissi tekrar çekiyor içine. hislerimi sözlerinde duyup bir de üstüne gitarıyla kulaklarıma sinmesi harika. keşke eşlik edebilecek kadar şanslı olsaydım. sırdaşım gibisin adeta, doğum gününü kaçımışız nice beraber senelere diyesim gelmedi pek ama öyle diyelim abi.
  • bi de demis ki kimse beni sevmeyecek, yaptigim albumu dinlemeyecek, gitar calisimi begenmeyecek….

mental saglik gittiginde bilirim kafanin ici nasil bir yer aliyor, kendi kendine ne hezeyanlar uyduruyorsun…

ama kulakligi takip, denize, sehrin isiklarina
    bakarken, belki de istisnasiz her dinleyisimde, ulan salak! ulan gerizekali! diye bagirmadan, kufur etmeden alikoyamiyorum kendimi…

lan su parcanin produksiyonu bile, onu da gectim, lyric’ler, melodiler, solo’larda ki muhendislik, o kadar ustaca, o kadar dunya standartlarinda,

lan hadi onu da gectim, hala 21 yil sonra millete entry girdirtiyorsun

ulan aptal herif!
  • bende yerin çok ayrı. yaşasaydın ve üretmeye devam etseydin keşke.
    https://youtu.be/gjpbrswrb0s
  • ne zaman dinlesem bir yandan yeteneğine hayran oluyorum diğer yandan üzülüyorum ama dinlemekten vazgeçemiyorum. benim için çok çok ayrı bir yerde. ailesinin acısını düşünemiyorum bile ama böyle bir yeteneğin kayıp gitmesi gerçekten çok çok üzücü. gerçek hayatta keşke tanısaydım dediğim ender insanlardan. hakkında hiç kötü bir şey okumadım.

hepimiz gidiciyiz elbette ama iyilerin, yeteneklilerin ve bilhassa bu dünyaya nadide izler bırakmış insanların gitmesi çok koyuyor bana. hayatın ne kadar zalim ve boş olduğunu hatırlatıyor. iyi ki doğmuş, böyle güzel asla vazgeçemediğimiz kalıcı izler bırakmışsın. huzur içinde uyu kral.
  • 2001 yılında intihar ederek bu dünyadaki mesaisini bitirmiş kendi özgür iradesi ile adres değiştirmiş blues gurusu.

aradan bunca yıl geçmesine rağmen hala kendisine meydan okuyanlar var falanca şahıs daha iyi çalıyor filanca gitarist yavuz'a bin basar gibi kıyaslamalar okuyoruz ve şaşırıyoruz.
    kimileri de kör ölür badem gözlü olur falan diyor bunlar hepten yıkımspor tipler.
hesabın var mı? giriş yap