şükela:  tümü | bugün
  • dinledim, izledim. abimiz çok rahat, güzel güzel anlatıyor. mantıklı da anlattıkları... inanmak, güvenmek istiyorum. kısmen başarıyorum, sonra bilmem kimin ingilteredeki kayınçosu bir ses kaydı vs bir şey yolluyor, kafam karışıyor. tekrar evhamlanıyorum.
  • sohbet havasında çok güzel bi sekilde anlatmış her şeyi. paniğe gerek yok demiş ve haklı
  • (bkz: bilale anlatır gibi anlatmak)
    daha çok insanın izlemesi gereken video.
  • çok güzel anlatmış. bu kadar az entry girilmesine de şaşırdım . yine haklı çıktın hocam. zamanında kuş gribinde ve domuz giribinde dediklerini uygulamıştım yanıltmadı. ..
    umarım daha çok kişiyi bilgilendirir, ulaşır.
  • asıl orijinali burada olan röportajdır efendim. o ne biçim bir görüntü aq, link vermeye de utanmamış. emeğe saygı diyelim.
  • 10 şubat'ta yapılmış eski röportajdır. dikkate almaya gerek yok.
  • yavuz hocaya itimadım tamdır.kitaplarını okumuş birisi olarak gayet mantıklı ve akıllı bir doktor olduğunu bilirim. tavsiyelerine uymak ve sözünü dinlemek gerekli bence.ayrıca paranın değil insanın değerini bilen eskilerden kalma nadir insanlardandır.
  • bugün itibariyle iki öngörüsü tutmamış gözüküyor.
    who salgın açıklaması yaptı.
    virüs ülkeye geldi.
    komplocu tv palyaçoları gibi olayı brexit e bağlaması beni şaşırttı.
    bir bilim adamı bu şekilde muallak teoriler üzerinden konuşmamalı.
    ama aşı ile ilgili ve geçmişte yaşanan domuz gribi ile ilgili dediklerine katılıyorum.
  • bu televizyon şarlatanlarını bilim adamı sananları şaşırtmış durumdur.
  • aynı şeyi oytun erbaş başlığında da yazmıştım. tıp fakültesi bitirmesi ya da doktor olarak çalışması bir insanı bilim insanı yapmaz + bilim insanları saçmalamaz ya da yanılma diye bir kaide de yok.

bilim yanılmaz, bilim insanı yanılır.
    bu adam da bir şarlatandır. istediği kadar üniversiteyi bitirmiş isminin önüne sıfatlar eklemiş olsun.
    şarlatanlık için ilkokul terk şartı aranmıyor sonuçta.