şükela:  tümü | bugün
  • bir iki seneye adını her yerde duyabileceğiniz, eşsiz güldürü yeteneği, çelimsiz yakışıklılığı ve kıvrak zekası sayesinde genç kızların kalplerini fethetmek konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağını düşündüğüm, bkm'de her hafta kısa stand up gösterileri sergileyen yetenekli komedyen.
  • ergenliğini adana'da yapmış, iyi hikayeleri olan, keşfedip de sponsor olanların paraya para demeyeceği yazar gencimiz.
  • anlatma yeteneğini ve tarzını çok beğendiğim,yaratıcı hikayeleri olan ve daha iyilerini de yazmaya devam eden, kendisine -oğlum sen çok komik bir adamsın denildiğinde -sen daha komiksin tepkisini alacağınız,gerçekten nevi şahsına münhasır,komik veya trajikomik durumlara çok orjinal tepkileri olan bir dostum.
  • bkm mutfak sahne açık mikrofon'da sahne almaktadır. (yada ben sadece orada gördüm)

10 dk sahne aldığı süre de, konuları orjinal değil fakat anlatım şekli ve kendisi çok orjinal bir adam.
  • stand up'ta fenomenal oyunculuk yeteneğini konuşturan bu arkadaşın, şu ana kadar izlediğiniz tüm komedyenlerden (yabancılar dahil (belki biraz louis ck hariç)) bambaşka bir tarzı olduğunu hemen anlayacaksınız. uzun süre aklınızda kalan bir komedi izleyeceğinizin garantisini veriyorum. türkiye'de otör mizah yapabilen sayılı insanın arasına gireceğinden şüphem yok.

ben ilk kısmet şov'da izledim ve düşünce zincirimin şu olduğunu hatırlıyorum "bu ne lan, başkası adına utanmaya mı geldim ben buraya... he he mal la bu herif... hassiktiiiir" bunların hepsi 3 saniye içinde oldu. bak hala hatırlıyorum amk. 1.5 sene oldu nerdeyse.

neyse bu da youtube çenılı: https://www.youtube.com/…mo3ao62sznj8xqx0u8a/videos

buradan şovlarını duyuruyor. 15 haziran'da oldu geçenki kaçırdım. ama çenıla abone oldum, siksen kaçırmam artık. zaten 3 video var ama ben yine de favorimi söyliyim: https://www.youtube.com/watch?v=-o_w1kzcx0i

ortadaki polis kendisi.
  • olur bu. aldım menajerliğini.
  • açık mikrofon'da canli izleme firsati buldugum, fakulte reisine benzeyen yetenekli komedyen.

mizacinin sert olmasindan mutevellit kendisini mekanin guvenligi sanmistim*
  • açık mikrofondaki 10 dakikalık performansıyla, bütün geceyi eğlenceli hale getirmiş komedyen. kendine özgü bir tarzı var ve sahnede arkadaş ortamında konuşuyormuş gibi samimi bir hava yaratıyor. bunu sevdim. keşke daha çok organizasyonda görsek.
  • eğlendirme dairesi'nde neden bu kadar arka planda kaldığını anlayamadığım yetenekli komedyendir.
  • gülmekten öldüren, yetenekli komedyen. ileride buralar değerlenir diye düşünüyor ve yerimi alıyorum.