şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün annemden vefat haberini aldım. kendiysiyle tanışmışlığım çokça oturmuşluğumda var abisinden ötürü. abisi yaylacık mahallesi muhtarıydı babamdan dolayı benide tanır ve severdi. son seçimde son sıralardan aday olduğundan seçilememişti ama son kongreden sonra yönetime seçilmesiyle beni mutlu etmişti.

  yarın öğle vaktinde kavaklı cami'sinde olacakmış cenaze namazı ve kılıçdaroğlu'da katılacakmış. temennim bir sorun ile karşılaşmaması.

  neşeli, güler yüzlü ve çok iyi bir insandı. allah rahmet eylesin.
 • çoğu kişinin olduğu gibi benimde yavuz abimdi. kimisinin yavuz amcası, kimisinin yavuzu.

  bazı kişiler hayatınızda öyle güzel yer ederler ki onların acısını kabul edemezsiniz. senin gidişinde hepimiz için çok ani oldu.

  hayatını, enerjisini, mutluluğunu, üzüntüsünü herşeyini partiye adamıştı. dün itibariyle kendisi kaybettik. geride çok değerli bir eş ve 2 tane pırıl pırıl vatansever kız bıraktı.

  son dönemlerde pek görüşemesekte parti meclisi üyeliğinden sonra görüşmüştük. hele il dağıtımları yapılsın mutlaka geleceğim demiştin. olmadı. umarım oralarda da alttan yukarı vurmaya devam edersin.

  iyi ki seni tanımışım. hayata gülüp geçmeyi, mücadele azmini ve tırnaklarınla kazıyarak yükselebileceğini öğrettin için çok teşekkür ederim.