şükela:  tümü | bugün
  • türkiyem tv program yapımcısı ve yeniçağ gazetesi yazarı yavuz selim demirağ kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı, sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

evine gireceği sırada doblo bir araçtan inen 7 kişi beyzbol sopaları ile saldırmış kendisine. gata'da tedavi altına alınmış.

saldırı sonrası ilk görüntüsü.
  • failler belli mi bilmiyorum ama bence azmettiren belli. acil şifalar diliyorum, umarım durumu ciddi değildir. türkiyem tv ve yeniçağ grubuna geçmiş olsun.
  • son derece üzücü bir olaydır.yavuz selim demirağ çok değerli bir gazeteci ve çok değerli bir insan.umarım durumu ciddi değildir.

olay gündemde kalmalı.
  • ya benim anlamadığım en büyük olay, türkiyede kimse beyzbol oynamıyor, siz oynayan gördünüz mü? peki bu beyzbol sopalarını nerden alıyor millet aq? neden aracında tutuyor?
  • soylenecek cok sey var ama kisaca ulkeyi bu hale getirenlerin allah belasini versin.
  • http://www.yenicaggazetesi.com.tr/…ette-48864yy.htm

şu yazısıyla ilgili bir kinleri olabilir
  • link verilirse daha güvenilir olacak ciddi iddia.
    edit: (bkz: baytarafli)ya link için teşekkürler. gazeteci arkadaşı tanımıyordum. kendisine çok geçmiş olsun. ancak fikir hürriyetinin olmadığı bir ülkede normal bir durum.
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…iri-233723h.htm
  • 1 e karşı 7 kişi olmalarına bakılırsa saldırıyı gerçekleştirenler ork sürüsü gibi hara hara diye anırıp arada bir uluyan o.çocuklarıdır. bu ülke elbet sizin ipinizi çekecek devire gelecek. o devir geldiğinde soyunuz kurutulacaktır.
  • iyi parti milletvekili ümit özdağ'ın söylediğine göre "meydanı boş mu buldun lan" diyip saldırmışlar. boş olan meydan mı yoksa saldıranların kafaları mı, insan düşünmeden edemiyor. bu nefret söylemleri ve eylemleri sadece bir tarafı yakmaz, virüs gibi 80 milyonu etkiler. beyni yoklar bunu anlayamıyor!
  • berkay bigeç'in verdiği bilgiye göre bilinci yerinde ve durumu iyiymiş.
    bir grup “meydanı boş mu buldun lan” dedikten sonra darp etmeye başlamışlar.
    burada
    geçmiş olsun.

bunu yapmayın ama. bunlar ucuz numaralar. seçime daha 45 gün var.