şükela:  tümü | bugün
  • araç kalabalığında karşıdan karşıya geçmek trafik ışıklarının bulunduğu yerlerde dahi tam anlamıyla güvenli değil malum.yaya için yeşil yanarken karşıdan karşıya geçmekte olan insanların kural tanımaz kişiler tarafından nasıl öldürüldüğünü duyuyor yada okuyoruz.bu kural tanımaz insanların trafikteki davranışlarına bir örnekte yaya geçidini işgal etmeleri hatta bunların daha insafsızı kaldırımın tam ortasına aracını adeta sıçıp gitmiş olan sürücüler.öyle bir durumla karşılaşıyorsunuz ki bazen siz kaldırımdan yola inip araç yolunu kullanmak zorunda kalıyorsunuz .ülkede yaya geçitleri uygulamada genel olarak zaten pek işlemiyor.işlemiyor diyorum çünkü yaya kaldırımındaki çizgileri finish çizgisi olarak algılayıp dip gaz buralardan geçen mahlukların yaşadığı bir ülke burası ne yazık ki .bir fırsat buldum, karşıya geçeğim diye sevinirken bazense o geçidin üstüne 4 lüleri yakıp park etmiş sürücülerle karşılaşıyorsunuz.trafik benim yüzümden olumsuz etkilenmiş burayı kullanan adamlar anneciğimi kötü sözlerle anarlar yada ceza yerim gibi kaygılardan sıyrılmış bir ruh haliyle içimizde yaşamaya devam ediyorlar
  • şöyle birisine denk gelinmiştir, hem suçlu hem de güçlüdür. kezom benim.

link
  • medeniyetten uzak sığırlar işte. bundan sonra yanımda yapışkanlı kağıt taşıyıp nerede yaya geçidine park edilmiş araba görsem üstüne haklılığımı açıklayacak notlar bırakmayı planlıyorum.
  • boş kaldırıma rağmen yoldan yürüyen yayalarla çiftleşip dünyaya çok tatlı trafik canavarları getirebilirler.