• adam gibi adamdır. ben de tebrik ediyorum
  • taksiciye karşı gayet nazik davranan efe.
  • muhteşem bir davranış alkış alkış
  • "amına koyduğumun çocuğu" ile başlayıp sıra taksiye gelince "pardon hocam arabayı çeker misiniz" ile biten bir başarı öyküsü. tabi ki taksiciye "lan dalyarrak çeksene siktiğimin arabanı yaya yolundan" demesini beklemiyorum ama böyle de komik oluyor.
  • lan ilk saniyede küfür ederek video mu atılır aq ya? bari refleks olarak sesi kapatmamıza izin vereydiniz ? çok daha ağır küfürler geliyor buraya.
    tanım: cesaretsiz bir andavalın cesaret gösterisi olabilir.
  • taksininde üstünden geçseydi taşaklarına madalya takardım.
  • boş yolda, şantiye alanında yapmış, yani yaya yolundan yola iki adım sağa atıp devam edebilir. ancak adamın kafayı kırmış olmasında hakkı var. özellikle trafiğin aktığı dar sokaklarda kaldırıma arabayı park edince yola da inip araba yolundan (yani kaldırım ve araç yolunu zikzak çizerek slalom yaparak) gitmek de çözüm olmuyor mal gibi kalıyorsun.. çankayada mesnevi sokakta bir nokta var yolun en başından doğru kaldırım tarafını seçmezsen, bir noktada devlet kaldırımın ortasına kablotv dolabı dikmiş bir de araba koyuyor vatandaş, bildiğin mahsur kalıyorsun, üç dört araba geri yürüyüp karşıya geçip öbür kaldırımdan devam ediyorsun. mesnevide yoldan yürümek de çözüm değil trafik akıyor. park yeri yok. türkiye'nin sözde "en eğitimli aydın laik", arabalarının arkasında k.atatürk yazan esnafı şikayet edeyim diye fotoğraf çekerken beni dövüyordu nerdeyse..
  • ülkece delirdik. en azından bu arkadaş deliliğini pozitif yönde kullanıyor. kendisini tebrik ediyorum.
  • yapılması gerekeni yapan adam.

yayalar yaya yolunu, bisikletliler bisiklet yolunu, otolar oto yolu kullanmak zorundadırlar.

yaya yolu işgal edildi diye oto yolda yürüyen yayaya oto çarpınca kusurlu bulunmuyor. hatta yayaya 'oto yolda ne işin vardı!' diye kızılıyor.
  • seri şekilde takip edip uygulanması gereken eylemi yapmış adam.

diğer araçların şoförü yok, taksinin içinde şoför var ve adam arabayı çekmesini taksiciden istiyor taksici de çekip gidiyor. niye durduk yere küfür edip kavgaya girsin? taksici adam gibi, ricaya cevap veriyor.
hesabın var mı? giriş yap