şükela:  tümü | bugün
  • yazın sıcağında vatandaş evinde durmayacaktır. o dönemde de sokağa çıkma yasağı olmazsa vay halimize...
  • isyan, kan, pusu ve göz yaşı olacaktır. aynı zamanda yeter ulan ne olacaksa olsun ifadesini çok fazla duyacağız muhtemelen.
  • durmayacaklardan ziyade, aklı başında kendini izole eden insanlarda baş gösterecek psikolojik rahatsızlıklar beni düşündürüyor.

şu anlık hava soğuk en azından yapabilecek şeyler limitli, insan evde kaldığına üzülmüyor, yazın getirdiği ruh hali ve kendini izole etme durumu üzecektir.
  • vaziyet böyle olur.
    https://eksiup.com/p/95359845vjzg
  • ekonomi çöker insanlar maddi şeylerin yenemeyecegini anlar.
  • bitmezse sen asıl eylülü gör
  • yaz değil de en çok bayramdan korkuyorum. bu millet şu an bile laftan anlamıyor geziyorken bayramda zincire vursan durmazlar. o bayram gezmeleri muhakkak yapılır. sonra önüne çıkılabilir mi bu virüsün bilemiyorum. bazen kendimi ben enayi miyim niye evdeyim, çocukları eve hapsettim, her gün park isteyen bebemi oyalamak için neden evde çırpınıyorum diye sorgularken buluyorum. sorun evde olmak değil, vurdumduymaz ahmaklar yüzünden daha çok uzun bi süre evde kalacak olmak anlatabiliyor muyum sözlük?
  • buraya bir mavi tonu gelecek.
    (bkz: sıçtın mavisi)
  • yaza kadar zaten herkese bulaşacağını düşündüğümden yazın gelmesini pek düşünmüyorum.

not: tamamen kişisel görüşümdür, düşünceyi açıklama özgürlüğümdür. yazılanlar hayal ürünüdür. gerçek kişi ve kurumlarla ilgisi yoktur. herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.