• adana gibi bir yerde yaşıyorsanız kışın soğuğunu şiddetle özletendir.
  • ülke genelinde sıcaklıklar yavaş yavaş yükselmeye başladı.

lütfen sokak hayvanları için evlerinizin önüne bir kap su koyun.
  • vallahi bak, böyle bir şey yok. duşa giriyorum. su ısısı serinle soğuk arasında. kafamdan soğuk akan su, aşağıya inene kadar ısınıyor. ısı farkını bariz anlıyorum, kafadaki suyla göbekteki su arasında en az 5 derece var. ayakta daha da artıyor. dolayısıyla bir tek kafam serinlemiş çıkıyorum duştan.
  • bir yere kadar çekilebilir.
    yalnız şu gün içinde, ikide bir "abi çok sıcak çok" diyen dallamalar yok mu, onlar çekilmiyor işte. tamam lan sıcak amına koyim, sıcak evet tamam.
    ramazan ayıyla sıcak birleşince millet iyice sıyırdı kayışı. boşa dönen kayışın sesi duyulabiliyor bazen.
  • kış soğunun önünde diz çöker tövbe ister.
  • her sene gittikçe artıyor. bu sene öyle bir hal aldı ki dayanamıyoruz. çok sıcak çok. ne dışarı çıkabiliyoruz aşırı sıcaklardan,nede sıkılmadan evde durabiliyoruz. insanı depresyona sokar bu havalar. bir bunalma,can sıkıntısı,uykusuzluk(sıcaktantır sıcaktan)
    şu günler bir geçseydi rahat etseydik
  • klima ihtiyacını ortaya çıkarır
    kışı aratır
    hayattan bezdirir
  • benim gibi yaz ve güneş delisi bi insanı bile canından bezdirmiş ilkbahar havasını özletmiştir, yağmursuz kışa bile razıyım o derece... yaprak kımıldamıyo, hava bunaltıcı, başım ağrıyo, midem bulanıyo, uykusuzum, beynim bulanık..off daha da fazla yazamıycam..
hesabın var mı? giriş yap