şükela:  tümü | bugün
  • üni son sınıfta tek yaşadım. akşamları mekana çıkmadığımız zamanlarda günlerim film/dizi, pc oyunlarıyla geçtiği için kendimi 'useless' hissettiğim bir dönemde aldım.
  • sermiyan midyat'ın hükümet kadın filminde söylediği replik. ayrıca bir dönem sosyal medyalarım da bu username'de idi.
  • heryerde aynı nick şeysinden aldığım için
    nickimi googlelayan ben kimim bulur
    internetin anonim sanal dünyasına nickim girsin
  • sahip olduğum etnik köken sahip olduğum din sahip olduğum bakış acısı, kısacası her şey türkiyeye ters. ben bu ülkenin zencisiyim.

birde dalga boyu (bkz: swh)
  • "gün gelir de şarkı sözü yazmaya kalksam aynı sözleri yazardım" dediğim tek şarkı, mfö'nün efsanevi yalnızlar garı olduğu için buradaki mahlasımı da buradan seçtim. bazıları yeni versiyonunu sevmez, ben ikisine de aşığım eşit derecede.
  • normalde profesyonel basketbol sporcusuyum. 2016 yılında antalya'da deplasmandayken smaca kalkacağım esnada dizim döndü sağ diz ön çapraz bağları kopardım.2017 ocak ayında ameliyat oldum. daha onceki sakatlanmalarımdan yola çıkarak çabuk iyileşeceğimi düşündüm. normalde ilk 6 ay spor yapmam yasak iken ben 5. ayda halısahaya gittim. her zamanki gibi uzun boyum ve büyük ayaklarımdan dolayı stoper pozisyonuna geçtim. karsidan gelen oyuncu topu sürerken ayağından cok açti topu ben de arada kalan topa zbam diye vurdum. akabinde dizim döndü o baskıya dayanamayıp. 2017 mayısta tekrar sakatlanmış oldum. ve o günden itibaren halısahaya tövbe ettim. 2018 ocakta tekrar ön çapraz bağ ameliyatı oldum. şimdi sağlıklı bir şekilde tekrar basketbol oynuyorum. sonra dedim ki madem halısahada arada kalan topa zbam diye vuran stoper olamıyorum. dedim bari nickim boyle olsun. saygılar.
  • üniversitede kız arkadaşım müzik grubuyla çalışmalar yapar kafelerde çıkardı

ben o dönem sadece basit bildiğimiz gitar çalar oğuzhan koç şarkıları söylerdim ondan sonra rock falan derken hard rock olayına döndü

yabancı hard rock grupları derken

lordi grubuyla tanıştım eurovision sampiyonu olan ekipte mrlordi dediğimiz arkadaş grubun solisti ve kurucusu :)

o kız arkadaşımla çok anim oldu
    ona da selam olsun

https://m.youtube.com/watch?v=gah9nrgnhuu
  • ad soyad dan sesli harfleri atınca ortaya çıkanı kullandım gitti.
  • tanrıyı kesecek kadar keskindi.)
  • mahalledeki kediler sevdirmiyordu. bu kadar.