şükela:  tümü | bugün
  • son derece anlamsızdır. üstelik her gün çokça yazar katılıyor ve bir maalesef bu yazarların içlerinde okumak istemediklerimi engelleyemiyorum. buradan çağrı yapıyorum, lütfen yazar engelleme sınırını kaldırın.
  • birlik ve beraberliğe ihtiyaç duymadığımız şu günlerde bu sınırlama iyice kötü oldu. açın önümüzü arkadaş, istediğimiz kadar yazar engelleyelim.
  • bunu yapan neden yaptığını anlatirsa çok sevinirim. teknik bir problem cikarmiyorsa -ki çıkarmaz diye tahmin ediyorum- hiçbir mantığı yok.

rica ediyorum kaldırın su sınırı.
  • acilen kaldırılması gerekendir.

merak edenler var, troll++ diye bir eklenti var. örneğin; bir entriyi favlayan herkesi engellemenizi saglayabiliyor.

ben de kullanmaktan cekinmiyorum.
  • farklı fikirlere ve özgür düşünceye karşı olan sözde yazarların karşı çıktığı sınırlamadır.
    arkadaş nereden buldun engelleyecek 5000 kişiyi? bu kadar tahammülün yoksa dışarıya, git mağaranda otur ne kimseyi gör ne de duy. burası senin arka bahçen mi herkesi susturuyorsun kendince? ben şahsen karşıt görüşleri okumaya bayılıyorum her aydın insanın yapması gerektiği gibi.
    olay trollerse eğer; ekşisözlüğü kutsal bilgi kaynağı olmaktan uzaklaştıracak herkese ve her şeye ben de karşıyım, bunun da sözlüğün yönetiminin çözmesi gereken bir sorun olduğunu düşünüyorum.
  • ben de nerede kaldı diye merak ediyordum "susuturma yazarları" diyen adam.

canım kardeşim sanane. bir de rica ediyorum, 3 günlük yazarsin, gelip bana "gerçek yazarlık bu değil!! 1" ayarı vermeye kalkma.

sanki ellerinizi bağlıyorum, agzinizi kapatiyorum da beyzade kalkmış bana magarana git diyor. bak senin gibi sığ(ır)larla muhatap olmamak için istiyorum iste bu sinirin kalkmasini
  • şu entryleri okuyup anlayabilen hemen herkes kimin sığır olduğunu net bir şekilde anlayabilir diye düşünüyorum. ekşisözlük kurulduğundan beri bu mecrada olan şahsıma, profile bakarak "çömez" muamelesi yapılması da fazla komik. yazar arkadaşa; "bilgi olmadan fikir olmaz" lafını tekrar tekrar okuyup bilincine iyice yedirmesini ve ayrıca kelime oyunu yapmaya çalışıp kendini daha fazla küçük düşürmemesini öneririm, zira "posta gazetesi şairi" gibi gözüküyor buradan.
  • sözlük idaresinin bir şekilde "e kardeşim herkes yanlış bir sen mi doğrusun" deme şekildir kanımca.
  • bu kadar basit bir seyi bile anlamayan kişilerle ugrasmami sağlıyor bu sınır.

ne istersen yaz, soyle. duymak ya da görmek istemiyorum. seni yok saymak istemem bu kadar zoruna gidiyorsa da bu senin sorunun.

fikir özgürlüğü diye aglamadan önce ve su sözlükte yazmaya başlamadan önce biraz gerçek sözlük karıştırın.

ayrıca,

yeni yazar olmuş herkesin 20 yıllık yazar pozu kesmesi diye başlık actirmayin bana rica ederim.
  • doğruluk ya da yanlış olmakla ilgisi yoktur. kimseye zararı olmayan basit bir tercih meselesidir.

amma olay oldu arkadaş.