• yıllardır duyduğum aslı gerçekten var mı yoksa troll mü diye merak ettiğim olay
    yoktur bence
    var da bana niye maaş vermiyor kimse
  • enflasyon farkıyla bu ay yüzleri güldürmüştür.
  • ibanını hatalı girmişsindir.
  • buna inanan bir tane bile geri zekalı olmadığı halde yazarların anlamsızca dile getirdiği efsanemsi.
  • ben yönetim kadrosuna mesaj attım. benden iban istediler. aylık ortalama 300 - 400 tl gibi bir rakam yatırıyorlar şu an için. eğer entry sayısı 2000 bini geçerse 1500 tl nin üzerine çıkacağını belirttiler.

sizde hakkınızı arayın. burada boşuna yazmıyorsunuz.
  • ek mi gelir ?
  • troll mü? yoksa gerçek mi ?
    diye bir soru olabilir mi
    ekşi sözlükte trollün ne işi var.
  • alamayanların ağladığı başlık olmuş an itibariyle.

birincisi her yazara maaş ödenmez, belirli şartları yerine getirmeniz gerekir. ikincisi gerçekten maaş alan yazar sözlüğün %5’i falandır onlar da pek sesini çıkarmaz(beleşe yazan adamın motivasyonunu niye kıralım?).

genelde böyle bir şeyin olmadığını düşünen ve söyleyenler yetersiz ve değersiz yazarlardır onların konudan pek haberi olmaz kendi almayınca kimse almıyor zanneder onları da pek sallamayız işin açığı.
  • efsane falan diyerek yeni yazar alımlarının önünü kapatmaya çalışan troll beyanı. istiyor ki yeni yazarlar gelmesin de payına düşen meblağ azalmasın, çakal seni. ama merak etme yenileri gelse de mevcut yazarlar için farketmez, yönetim bunu düşündü, rahat ol.

bu arada kurban bayramı öncesi verileceği bildirilen ikramiye için de sözlük yönetimine kendi adıma teşekkür ediyorum. yaparsa kanzuk yapar.
hesabın var mı? giriş yap