şükela:  tümü | bugün
  • temmuz ortasında yatması gereken maaşın ağustos ayı gelmesine rağmen yazar hesaplarına aktarılmaması durumu. eğer ssg bu ay için para sıkıntısı çekiyorsa anlayışla karşılayabiliriz elbette ama en azından ufak bir açıklamayı hakediyoruz yazarlar olarak.

hayır araba alıcam alamıyorum. adamlar telefon bekliyor. acele edin piliis...
  • son 10 ayda bir sıkıntı yaşanmıyordu, fakat temmuz 2011 maaşlarında yaşanan gecikmeyle tekrar gündeme geldi bu durum. çoğu yazar arkadaşla konuştum, kimsenin hesabına geçmemiş. ayın 10'u oldu artık insaf.
  • (bkz: lan yoksa)
  • heyecana gerek yok arkadaşlar ben yetkili biriyle görüştüm haberler iyi, bugün yarın yatarmış hesaplara.
  • artık insanı kötü konuşacak noktaya getirmek üzere olan gecikmedir!

sözlük yönetimi, buradaki binlerce yazarın iş bırakma/yavaşlatma eylemi karşısında neler olacağının farkında değil sanırım! sözlükte mal mal, karşılığında hiçbir şey almadan yazacak binlerce gerizekalı tabii ki bulunur fakat o liseli ergenlerin sözlüğe dolmasıyla ortaya çıkacak sikindirik sözlüğü kimsenin sikine takmayacağı gözden kaçan ufacık önemsiz bir ayrıntıdır!

reklam gelirleri bir tarafına kaçınca bakalım haşmetlü ssg'miz ne yapacak! beklediğimiz altı üstü, olan bitenden, "arkadaşlar bu ay yaşanan mali sıkıntılardan dolayı, maaşlarınız şu zamana kadar yatırılamayacaktır. anlayışınız için teşekkürler" kabilinden bir yazı ulan! çok mu zor şunu yazmak amk?!!!!
  • yılbaşı ikramiyeside vermeyen sözlük yönetiminin, şirket olarak küçülme kararı aldığının habercisidir.
  • ssg'nin bugatti veyron'unun taksitlerini ödemekle meşgul olmasından kaynaklanan durum..
  • hayır yani biz borç aldık milletten, onu ödeyeceğiz hâlâ ses seda yok. bunun adı artık terbiyesizlik. hergün gidip banka hesabıma bakmaktan gına geldi. bari bir tarih söylense de içimiz rahat etse.
  • maaşlar ödenmedi, çoluk çocuk evde aç biilaç yatıyor efendim; öyle halsizler ki yatıyorlar, evet. hayır, ödemeyecekseniz söyleyin, biz de ona göre hareket edelim. nedir bu yahu, bekle allah bekle.. yazık, günah..
  • (bkz: #26938413)

alacağınız olsun. mayış kaç para bir arkadaş söylerse sevinirim.