şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük yönetimine sunulmuş bir teklif, sevgili arkadaşlar biliyorsunuz bu liyakat sistemi eski türkiye'de kalmış statükocuların uyguladığı bir olguydu. bugün çok şükür profesör olmadan rektör olabiliyoruz. ekşi sözlük yönetimininde yeni türkiye 'ye hızla ayak uydurması lazım ve bu çaylaklık gibi şeylerle milletin önüne engel koymayı süratle durdurması lazım

aksi takdirde,

sine-i millet 'e dönelim, bütün kullanıcılar kararını sandıkta versin.
  • (bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)

başlık bir gönderme niteliğinde olsa bile olmaması gereken durumdur.
  • yok ya ben 5 yıl bekledim. emek olmadan yemek olmaz ayrıca ayağını yorganına göre uzat.
  • bence her ilden mebus yazarlar seçilip çaylaklar arasından oy birliği ile seçmeler yapılmalı. hatta daha da ileri gidip hangi yazarların uçurulması gerektiğine de bir gece ansızın kanzuğun açıklayacağı khe (kanun hükmünde entryname) ile karar verilmeli.
  • biz 4 yıl boşa mı bekledik beklesinler. ( bedelli askerlik karşıtı çaylaklara ithafen)
  • 5 yıl bekleyip yazar olan biri olarak neden çaylak sistemi gerektiğini çaylak hesabından gelen bir mesaj sayesinde anladım. şartların ağırlaştırılması taraftarıyım.
  • tam tersi yazarlık kabul şartlarının çok daha sıkı olması gerektiğini düşünüyorum, cidden eskiden burada entellektüel bir tabaka takılır ve yazardı. şu an gelen kutumun bir tinder hesabından farkı yok, bu sebeple bana mesaj atılmasını engellemek zorunda kaldım. abuk subuk başlıklar açanlar mı ararsın, bir sürü çomarın doluşmuş olması mı ararsın, şu an hepsi var. kalite baya baya yerlerde
  • sözlüğü inci'den beter yapacak değişimdir.

bazen çaylakların mesajlarına bakıyorum süper ötesi.. başlık ne olursa olsun laf sokmaya dayalı değil de tamamen objektif olarak tanım girmiş çaylaklar var. bunlara oy verebilelim ve kısa sürede yazar yapalım mesela. kimisi de saçma salak şeyler yazmış oluyor onlar da 5-8 yıl beklesin amk işi ne. edit:imla
  • ben 3 yıl bekledim siz de bekleyin