şükela:  tümü | bugün
  • oyle bkz falan vermeyle cevaplanmaz, duygular bkz'la nasil tarif edilsin ki?
  • (bkz: köpüklü türk kahvesi nasıl pişirilir)

öyle bir soru ki şimdiden iki can aldı.
  • yazarlardan çok kondüktörleri sınamaya yarayacak soru.
  • yaşar kemal'e sorulması gereken soru öbeği.
  • chip'ten sizan bilgiye gore dergi ocak 2011 sayisinda en begenilen cevabi veren yeni yazarlardan secilecek 11 kisiyle roportaj yapacakmis!!!
  • güzel bir soru. (bak tecrübeliyim soru başlığına direkt cevap yazmıyorum ki entry uçmasın).

2 sene kapında bekledim, aslında ben bu hesabı sildim sanıyodum. 1 sene falan açmadım bunu. o sırada başka bir hesap aldım tekrar. onay bekleyen çaylak sırasında 70 binlerde görünce kendimi o hesabı sildim. ekşi sözlüğü unutmaya çalıştım. ne mümkün aq... bilgiye ihityacım olduğunda ilk adresim burası oldu hep.

tesadüfen ilk aldığım (yukarda bahsettiğim şey) hesapla bir giriş yaptım uzun süre sonra, o zaman sıramın 7 binlere düştüğünü gördüm. ananı! dedim. dur az daha bekliym bakiym nolcak. 1 sene sonra ise 3 binlere düştü (düne kadar). tabi sırada bu kadar ilerlerken itü, uludağ, meydan, inci'de yazdım bol bol. hatta yükseldim oralarda.

onun için benden korkmayın modlar. tecrübeliyim ben.

bu sabah el alışkanlığıyla giriş yaptım. kontrol merkezine bastım (o butonu ben eskittim), beklediğim yazılar çıkmadı. bi terslik vardı. net koptu sandım. noli lan diye eğildim, baktım yazar oldun falan diye bişiler yazıyor. hasssktr lan dedim kızdım önce, ssg bana pis bi oyun oynuyo sandım. ama sorun yoktu, artık çiçeğe burnunda bir yazarım.

yazar olduktan sonra g.tüm kalktı açıkçası. hissettiğim duygu bu, tam olarak bi g.t kalkması yaşıyorum. yakında iner kendiliğinden.
  • çaylaklarımızın sağda solda hüzünlü gözlerle cevabını aradığı soru..
    (bkz: ağlama melis)