şükela:  tümü | bugün
  • bazı bebeler. anlatayım...

naif duru$uma halel gelsin istemezdim çocuklar; lakin bunları da birileri söyleyecek. bugün ben söylemem, gider ba$kasından duyarsınız. sonra, "dodo ağabey bize zamanında gerçekleri göstermedin, iki tokat atıp adam etmedin, bak $imdi çöktük, bittik, sıçızladık adeta :(((9" tadında laflar gelirse kulağıma kıçlarınıza pandik atar kaçarım. böyle hadiselerim olmuyor değil. güllü'nün çıplak ayaklarını dü$ünün. bu $ekil.

ben nesil ayırmayı sevmeyen adamım. yok altıncı nesil popomu elledi, yok yedinci nesil hep gaymi$, efendime çemkireyim, sekizinci nesil anama küfür etti, dokuzuncu nesil blogumu hackledi falan, yahu bunlar yanlı$ $eyler. hepimiz kendince takılmaya çalı$an insanlarız $urada ya... ne gerek var değil mi? yok tabii. ben de böyle dü$ünüyorum. böyle dü$ünmesem "çocuklar bakın ben böyle dü$ünmüyorum!" diyecek kadar da dürüst olduğumu -siz- zaten biliyorsunuz. problem yok öyleyse...

... lan!? nah yok! nasıl yok abi? var. kol gibi sorun var ortada. vahe kılıçarslanesk bir problem var. koltuktan koltuğa atlıyor, garip garip cümleler kuruyor, saykodelik açılımlar yaratıyor! sorun bunlar hep. üç günlük bebeler ya! ayh, kafayı yiyeceğim! sezen, balım uzatsana $uradan tereyağını! ha gülüme benim.

ben kafeli mafeli ortamlara girip çıkan adamım. gençler oluyor, konu$uyorlar ediyorlar, dinliyoruz tabii. genç buldum mu dinlerim arkada$! güzel çıkarımlar hasıl olmuyor değil zira. $ey diyorum, bi tanesi konu$uyor geçenlerde i$te, ağzını yaya yaya böyle, elinde birası "aaaaaabiii o adam iyi yazıyor da hep aynı $eylerden bahsediyooor aaaaabi, çooook samimiyetsiz aaaabi, sevmiyoruuuum aaaabi!" diyor $imdi adını vermek istemediğim bir yazar dostum hakkında. öf, it ya, bildiğin it. nasıl ağrıyor ba$ım. sezen?

kimsin olm sen? biz kurduk olm bu siteyi, sen kimsin? evrenin ortak aklı henüz senin vücuda bürünmen konusunda herhangi bir dü$ünceye haiz dahi değildi lan biz bu siteyi açtığımızda, geli$tirdiğimizde? sen kimsin? annesi gay, cevap ver! verme ya da... sus ve dinle. dinle ve öğren. dslşflsdkf. öhm.

bi tavırlar bi $ekiller... olm bırakın bu i$leri! köpek gibi monitörlerinizi yalıyordunuz yazar olmak için lan! $imdi yok beğenmiyorum, yok samimi değil, yok karmanın köpeği, tripler mripler... böyle olacağını bilsem en ba$ta derdim moderasyondaki karde$lerime, çok açık söylüyorum abi, almayın bunları, tıra$ bunlar kanks derdim. beni tanıyorsunuz ya, derdim. demez miydim? derdim.

neyse, sinir falan değil de, birilerinin söylemesi lazım... dikkat ediyorum, hep aman bana bula$masın, aman $urama sıçramasın, dikkat burama ellenmesin tavırlarındasınız. adam olun. bakın ne kadar efendi bir yazardım, ne hale geldim. he ya. mizahi asabiyet. e$ek sikiyorum aslında. haysiyetsiz haysiyetsiz yapmayın kendinizi.

sezen? hah, eyvallah canımın yarısı. hi$t, laleler, bi sezen kadar olamadınız be şflsdkfşlsf. neyse...

~edit: bir ayda sozlugun devrimcisi kesilen zihniyet gibi kült bir ba$lığı bilmiyordum ağabey :((( dskfjklsdjf olm ya, sözlük follo$ olmu$ hala aramaya inanmak falan diyorsunuz. he inanmak inanmak... öf be, eskidim.
  • daha once incelenmisi icin; (bkz: bir ayda sozlugun devrimcisi kesilen zihniyet)

insanin aramayi bilmesi, bilmiyorsa ogrenmesi lazim. akliniza gelen konu, tahayyul ettiginiz cumlelerden cok daha farkli sekilde islenmis olabilir. bilene sormak, yardim almak elzemdir...
  • şekil 1a’da görüldüğü üzere, götlerinin nasıl da kalktığına şahit olabilirsiniz. çok şükür götü kalkmayan da var hala. onlar ki en sevilenlerdir.

bir çaylak parçasıyla mesajlaşacak kadar düşmek