şükela:  tümü | bugün
  • şu anlarda yaşadığım durum. birkaç sene önce yazarlığım onaylanmayınca kendilerine küsmüştüm.
    "yok" demiştim. "daha da gelmem." sonra dayanamadım geçen sene yeniden başvurdum.
    şimdi bir baktım ki yazar olmuşum. ah dostlar yazacak, anlatacak o kadar çok şey var ki...
    fakat şimdi de nereden başlayacağımı bilemiyorum.
    işim zor.
  • sizi bugün bi dertli gördüm kuzum.
  • işin yoksa debelen dur
  • yazar olduğunda duyulan karmaşık hislerden biridir ne yapacağını bilememek... yıllar yıllar önce ilk yazarlığım onaylandığında nefes alamayacak kadar heyecanlandım önceleri.. sonra bi müddet yazmaya korktum.. yanlış bişi yazarsam yazarlığı elimden alırlar diye bi müddet hiç bişi yazmadım.. sadece butonları kurcaladım.. entari okuyup bol bol favladım, eksiledim, artıladım.. ha bir de ekşide yazar olduğumu insanlara duyurmak için hiç bir fırsatı kaçırmadım.. yav he he, alırım bi dal esprilerini sık sık, artık midem bulanıncaya, bünye kabul etmeyinceye kadar yaptım... hatta çevremde gördüğüm olaylara "enaa ekşide yazarım ki bunu ben " diye daha farklı gözle bakmaya başladım.. hatta çevremdeki insanları " ekşide yazarım, ekmek tekneni batırırım" diye tehdit etmek bile aklımdan geçti.. hasılı ilk yazarlığım onaylandığında ne yapacağımı, elimi ayağımı nereye koyacağını bilemedim...
    sonra alışıyo insan tabii ..
  • kizgin kumlardan serin denize girmek gibidir. once biraz urperirsin, bi'titreme gelir icine ama daha sonra alisinca zevk verir, sapur supur yuzmek gibidir yazmak hatta dalarsin bile kendini kaybedersin derinlerde...
  • yaşadığım hâlet-i ruhiyedir. okurken iyiydi, hoştu, negzeldi lan!
  • şu an içinde bulunduğum hadise. ilk öğrenince çok sevindim sonra bir sorumluluk hissettim ve çaylakken yazdiğim saçma entry`leri sildim, kurallari okudum. yazar olduğumdan beri de ilk girdiğim entry bu oldu. hayirlisi bakalim. aslinda merak ettiğim herkes böyle bir sorumluluk hissine kapildi mi.
  • yazarlık beklerken sıralamada kaçıncıyım diye bakmak heyecanlıydı. yazar oldum ilk günler güzeldi. şimdi ise tadı tuzu olmayan pilav gibi geliyor sözlük