şükela:  tümü | bugün
  • başlık açamamaktır. el titrer böyle, nereye ne yazacağını bilemezsin. gün senin günündür gerçi!
  • bu başlığa yazmak.

üzerimdeki görünmezlik pelerini düşmüş ve ben çırılçıplak kalmış gibi hissediyorum gerçi.
  • tekrar yazar olamayacakları için yazmaları saçma olan başlıktır.
  • hemen çaylaklar sayfasına dönüp, onlara çaylaklık sürecinin nasıl geçtiğini, ne kadar beklediğimi, süreç içerisinde nelerle karşılaştığımı anlatmayı çok istiyorum
  • gelip bu başlığa baktım. halbuki bugün çaylak onay listesinde sekiz yüz küsürüncü sıradaydım, bir hafta sonra yazar olmayı bekliyordum. o yüzden hazırlıksız yakalandım.
  • 0
  • ekşi sözlükte: bu başlığın altına yazan kader arkadaşlarıma bir selam çakmak.
    gerçek hayatta: karşımda oturan anneye çay ısmarlamak..

löy löy löy!
  • ilk 10 dk annamamak.
  • 2 yıldır bekliyorum olamadım ama olduktan sonra kurulu yonetim ve çaylak onaylarına bakan kişiyi bulup haşlamak olacaktır sanırım ..
  • dün çaylak listesinde 100 küsürüncü sıradaydım. az önce açtım sözlüğü yazar olmuşum. ne havalara zıpladım ne de halay çektim. hatta tepki bile vermedim. sol framede başlığı görünce buraya geldim işte. özetle; yazar olunca bir bok olmuyor anlaşılan. ben yine aynı ben, sözlük yine aynı sözlük.