• icinde bulundugum durum. on tane daha entry girmem istendi. sozluk formatina ne kadar hakimim tekrar incelenecekmis. bu onuncu entry. cok fazla bekleyemem. uyarsa tekrar yazar yaparsiniz. yok uymuyorsa sozlukten hemen ucurun. makul bir sure beklerim. eger bir hareket olmazsa kafama sikar giderim sozlukten.
    not: bu bir tehdit degildir.
  • tiktokçu kız yüzünden benimde düştüğüm durum. sevgili ekşi moderatörü yazdığım entryde hic bir kufur, hakaret olmamasına rağmen sırf "tiktokcu" bir kızın canını sıktım diye 4 sene beklemiş beni bu duruma düşürdün. yazıklar olsun. ulan kız kendi işsizik seviyesine bakmadan ekşiyi kötülüyordu bir de.
  • 25 şubata kadar lanetlenmişim. ben bunu hak edecek ne yaptım diye insana sorgulatan durum.
  • dün itibarıyla benim de başıma gelen durumdur. sebebi de sma hastası yavruların başlığına up vermemdir. tamam, moderasyon bu entrylerimizi silsin ama cezadan da muaf tutsunlar. çok insani bir durum, adeta ekşi sözlük üzerinden yapılan bir bağış gibi. imla kurallarına ve sözlüğün diğer kurallarına aykırı entrym olmasından dolayı olsa tamam derim, hatamı anlar ve kabul ederim. benimkisi gibi bir durumdan lanetlenmek ve çaylak moduna geçirmek kırıcı bir durum. tamamen güzel niyetle hareket.

edit: imla
  • ekşiye girdiğim zaman hiçbir entry'mi görememem sonucu anladım tekrardan çaylak olduğumu. neden böyle birşey var ki anlamış değilim. sanırım 10 entry girmem lazım başlayalım bakalım. umarım eskiden girdiğim entryler geri gelir.
    edit: çaylak olmamışım sadece bütün entrylerim silinmiş neden olduğu hakkında hiçbir fikrim yok bilen birisi yeşillendirebilir.
  • başıma gelen talihsiz durum.

nedeni ise insani nedenlerle başlığa ''up'' yazmam. hem çaylak olmuşum hem de lanetli. sözlükte o kadar çok imlaya ve kurala dikkat etmeyen, iki satır boş tanımla sözlüğü işgal eden tipler yerine, kurallara uyan beni çaylak yapıyorlar. tıpkı günümüz türkiye'si...
  • cüneyt özdemir ile ilgili eleştiri içerikli bir entry girmişliğim var, kendisi direk bana mesaj attı konu çözüldü diye biliyorum, aradan bir kaç ay geçti ondan dolayımı çaylak oldum anlamadım, şikayet sonrası yazarlar böyle yaptırımlara maruz kalıyormu bunu da bilmiyoruz, yönetime sordum geçmişe bak dediler, baktım gene anlamadım. sma ile ilgili dönen bir şeyler var o yüzden mi oldu bilmiyorum, yönetim şudur senin arızan hemşerim neden demiyor? merak içindeyim, hatamızı bilelim tekrar olmasın.
  • lanetli oldum hem de. umarım tekrar yazar olurum. yaşama sevincim kaçtı resmen :(
  • başıma gelen korkunç elem bir şey. ben bunu hak edecek ne yaptım hala anlamış değilim. amerikan başkanı dahil herkesi göreve çağırıyorum. zira bu bir görev ihmali, bu bir insan hakları ihlali, bu bir kul hakkı yemedir.

ekleme: değerli sözlük bana yazarlık makamını geri getirmiş. kendilerine teşekkür ediyorum ve ilgili kişilerin yanaklarından bir makas almayı borç bilirim.
hesabın var mı? giriş yap