• düğün tertiplenerek yapılacaksa (bkz: #11503636) entry'deki gibi olmaması için ilk başta soy sorgulamada gerçekten göçmen çıkan arkadaşların gönderilmesinin iyi olabileceğini düşündüğüm teklif. bu arkadaşlar yakalanırlarsa da "zorla sürülmüşüz, mübadelede fikrimiz alınmamış" gibi argümanlarla direnip başlarını belaya sokmadan dönebileceklerken yakalanmamaları halinde ise küçük gruplar halinde ve sessizce artçı halaylar düzenlenebilir.

her durumda alkışlama içeren varyasyonlardan sakınılmasından uzun uzun bahsetmeme de gerek olmadığını düşünüyorum.
  • ilgi çekerse müthiş fikirlerin oluşacağı başlık. bir tane de benden gelsin; sınırda bir düğün tertipleyin, halay çekiyormuş, oyun havaları eşliğinde oynuyormuş gibi yandan yandan sakin bir giriş yapın. sonrası gelir.
  • sınırlardan yürürsek bişey diyemezler zaten. varım.

taktiğimiz aynen şöyle olmalı.
  • şayet başarılı olup edirne'den çıkılırsa aynı taktikle avrupa'ya açılalım deyip artırdığım teklif. zaten yunanın ekonomisi bizden hallice. kavimler göçü yapan atalarımız bu kaç yüzyıllık yerleşik hayatı görse yemin ederim utanır ya. ben varım.
  • varım diyorum.
  • mayıs ayında green card çekilişinden sonuç alamazsam arkandayım. hatta sigarayı daha da geliştirip cigara yapabiliriz bence. zira kafayı bulduk o yüzden sınırı geçmişiz fark etmeden diyip sıyrılabiliriz.
hesabın var mı? giriş yap