şükela:  tümü | bugün
  • çeşitli küfürler.
  • --- spoiler ---

lan .... sen misin. hoş geldin kardeşim.
    --- spoiler ---

oysa hayallerimde neler vardı.
  • (#72484578) yazıma istinaden

*

yazıldı.
  • --- spoiler ---

sadgfghdsfhgsdf
    --- spoiler ---
  • hiç üşenmemiş adam, helal olsun. emeğe saygı babında burada nick vermeden paylaşıyorum.( ısrar etmeyin, deşifre edemem)

kadınlar konusunda yüksek lisans yaptım. kadınların şifresini çözdüm. kadınlar hakkındaki düşüncelerimi istersen yazayım.

hayatın şifresi ve kadınların şifresi 2'si1arada ?

bir taşla 2 kuş vurmak istedim. biz erkeklerin suçu ne ? kadınların şifresi adlı kitabımı tamamen para kazanmak amacı ile yaptım, kusura bakmayın ama bu kadar bilgiyi size ücretsiz veremezdim. bu yazıyı okuyunca ya küfür edeceksiniz, ya bu şaşırmış diyecekseniz ama bunu diyenler beni tanıdıktan sonra özür dileyecekler! bu arada biz erkeklerin suçu ne derken kadınları yani dünyanın en değerli varlıklarını suçlamıyorum.suç kadınlarda değil.

kadınlar bu dünyaya gelmiş eşi ve benzeri olmayan insanlığın sonudur. unutmayalım ki anaların hakkı bu yüzden ödenmez. o yüzden kadın erkek eşittir diyenlere sözüm şudur ki "bir erkek ile kadın asla eşit olamaz !" kadın erkeğin üst versiyonudur. bir kadın ile bir erkek hiçbir kulvarda yarışamaz, kadınlar üstün özelliklerle üretildikleri için biz erkeklerle kıyaslanamaz. o yüzden öncelikle herkes adam olsun. karşınızda böyle kutsal bir cevher varken onları aldatarak veya onların kalbini kırarak hiç bir yere gelemeyeceksiniz.

bunu kadınlar çok iyi anlayacak, seven bir kadın aldatmaz ama seven bir erkek aldatır! yine ters köşe buda mı "gol" değil? boyumdan büyük kelimeler kullanıyorum. unutmayın ki hiçbir kadın sevdiği bir erkeği aldatmaz. ancak erkek sevse de aldatır. bu bizim üretimimiz de var önümüzdeki beynimizin kontrolünü ele geçiren navigasyonumuz olmasaydı evet haklısınız derdim o yüzden erkek olarak kadınlara karşı hep mahçup olmak zorundasınız. kadınlar isterse sizi maymuna bile çevirebilir. çünkü her kadının kendi içerisinde kimsenin bilemediği hep bir melek vardır. tüm kadınlar melektir. bunu anlamayanlar var ise kitabımda detaylı şekilde yazıyor.

bazı arkadaşlarım şöyle derdi; "senin gibi egolu birini daha görmedim." bu kitabı okuduktan sonra egonuz bile sizi terk edecek ! süper ego geldı !

kitabın fiyatı : 1.000.000 tl bu adam delirmiş diyebilirsiniz bende olsaydım hiç çekinmeden küfür bile ederdim. ancak sırf beni anlamayacaksınız diye kitabı alırken kitabın ücretini herkesin ödeyebileceği bir tutara indirerek 0 tl yaptım. hayatın başlangıç noktası 0 olduğu için bende bir kişi olduğum için 1 sıfır peşin 6 sıfır taksitli kitabı satıyorum. yani ha 0 tl ha 1.000.000 tl ne fark eder ? ınanin bana hiçbir şey fark etmez çünkü her şey elinizde beni anladığınızda "sen delirmişsin neden 0 tl ye bu kitabı sattın." dersiniz ! bu kitap tamamen para kazanmak için yapıyorum dedim ama bu kitap bizim dünyamızı bir cennete dönüştürebilecek bir kitap! hiçbir yayın evi ile çalışmak istemedim çünkü ben zaten gerekirse matbaacı gerekirse ajans olabiliyorum her şey elimde? sizin gibi değerli okuyucularımla bizzat tanışmak isterim.

unutmayın ki sizler bu hayatın en değerli oyuncularısınız. bu dünyanın anlamı herşeyi sizlersiniz o yüzden sizler mutlu olup, bolluk bereket içinde yaşamayı hak ediyorsunuz! herkesin hayalleri var hayallerinize kavuşmak artık çok kolay ! üstün düşünce gücü ve hayallerinizin uç noktasında biz varız! mükemmelden biraz daha fazlası ! o zaman şimdi ön söz bölümüme bakmak isterseniz bakabilirsiniz ;)
  • "bi tarafınızdan uydurduğunuz şeylerle kesin yargılara nasıl varıyorsunuz anlamıyorum. neyse."

lolz :)

haksız da sayılmaz aslında o kadar.
  • "alâ"

zannedersin ki sultan süleyman'la yazışıyorum.
  • hala kız kulesini özlüyor musun?
  • bağyan bir yazarın hakareti. gerçekleri söyleyince bu hanfendiler de çok çirkinleşebiliyor.