şükela:  tümü | bugün
  • hanımlar, aşk sizi oynak bir kızdan sadık bir eş, ürkek bir hanımdan tutkulu bir kadın yapar. bazılarınız kendisine aşık olanı beğenmemiş, bazılarınızın aşık olduğu da sizi beğenmemiş. öyle iki ara bir derede, armut piş ağzıma düş mantığıyla bir hayat yaşayıp gitmişsiniz. kuşkusuz herkes layığını bulur. duygusallıktan, romantizmden, yıldızlardan, mum ışıklı düşlerinizden ve çetrefilli hazlarınıza, ayaklarınızın erkeğinizin yanında yere basmayacağı o özel anları yaşamayı şehvetle beklediniz. kriterleriniz ve yakışıklı erkek ilginiz, istekleriniz, güzel anların önüne koyduğunuz ön yargınızdır. bir çoğunuz ön yargılısınız. yakışıklı erkek değil, sizi güzelleştirecek erkek bulun. inanın hanımlar, bir erkeği yakışıklı yapan şey sadece kaşı gözü endamı değil, zekası ve anlayışıdır. ve gerçek bir erkeğin zekası sadece yatağa değil, aynı zamanda kalbe yönelik olan aklıdır.

    önünde diz çökmek istemeyeceğiniz erkek bozuntularını hayatınıza almayın. elde cetvel birbiriyle çük yarıştıran soytarılara güvenip üzülmeyin. sokak köpeği omurgası kadar karaktere sahip olmayanları erkek sanıp aldanmayın. göle maya çalmak gibi, hayatınızdan bu erkekleri arındırın. ölçmeden, tartmadan, tanımadan bütün erkekleri zan altında bırakacak genellemeler yapmayı bırakın hanımlar. gerçek bir erkek ile yanınızda makyaj çantası gibi taşıdığınız erkek müsveddelerinin tek ortak noktası doğarken sahip oldukları cinsiyetleridir. ve şüphesiz gerçek erkek bir cinsiyetten fazlasıdır. tüm yaşamın ağırlığını taşıyabilecek kuvvette olmasına rağmen, size teselli verecek kadar yumuşak omuzları olan erkekler vardır bu dünyada. gerçek erkeğin kumaşı farklıdır. arayın, bulun.
  • aramayın. arandığında bulunmaz. siz kendinizi daha iyi bir insan yapmaya çalışın sadece.
  • efendi adam yerine o p.ç adamı tercih edip sonra sağda solda 'hepiniz böylesiniz' diye ağlamayın. sakil duruyor, rica ediyorum.
  • bulduğunuzda, aramanızın ne kadar gereksiz olduğunu fark edeceksiniz. aramayın.