şükela:  tümü | bugün
  • %12 zamla 3550'ye yükselen maaşımdır. e tabi arada reklam, meklam, linç, minç vs. bunlardan da geliyor bişiler, akmasa da damlıyor. çok şükür

edit: üç çaylak arkadaş mesaj atmış, gerçekten mi diye. söyleyeceklerim bu kadar
  • belli olmayan maaştır. işte bu yüzden sendikalaşmamız lazım. ondan sonra gelsin toplu iş sözleşmeleri.
  • çaylaklığımın ilk zamanlarında yazarların maaş aldığına inanıyordum. o kadar gerçekçi söylüyorlardı ki. ne kadar safmışım. sonra dedim kendi kendime olur mu öyle şey diye. yazar olunca öğrendim ki gerçekten de alıyormuşuz üç beş bi şeyler.
    yeni yazar olduğum için asgari ücret ile başladığımı bildiriyorum.
  • ben hep 50 liralık yazdığım için 50 tl.
  • bu başlıkları açıyorsunuz ama olaydan alakasızlar sonra gelip bana ''ekşi'den kaç para maaş alıyorsun'' diye soruyorlar. maaş muhabbetini gerçek sananlar var. almıyorum diyorum, bedavaya mı yazıyorsun diyorlar ama cevap veremiyorum amk. hee bedavaya yazıyoruz işte diyor, geçiyorum.

sonra aklıma şey geldi; bedavaya mı yazıyorsun? ne getirisi var diyenlere, ''sen niye insta'ya foto atıyorsan, twitter'a niye bir şeyler yazıyorsan...'' demeye başladım. ama pezevenkler buna cevap olarak karı düşüyor, egom okşanıyor demeye başladılar. yine cevap veremedim. millet cin olmuş, laf bile söyleyemiyoruz. her söze bir cevap var anasını satim.
  • komiklikler,şakalar..
  • sözlük yönetimi zam yaparken agi'yi dikkate almazsa sevinirim. zaten agi'yi muhtasar beyannamesinde vergiden düşüyorsunuz. o maaş değil. bu sene bu yanlıştan dönülmeli.
  • ya oğlum açmayın şöyle başlıklar rica ediyorum ya. sonra inananlar çıkıyor.

(bkz: yazarlara maaş yattığını sanan r10 üyeleri)

hayır bir de herkes aynı şeyi yazınca ciddi ciddi inanlar çıkıyor şaka yapmıyorum.
  • yıllardır yazar olmayı bekledim,geçen ay yazar oldum,bunca zamanı 2400 tl için mi bekledim, yinede allah bereket versin.
  • siz maaşa talim mi ediyorsunuz? ben entry başına prim alıyorum. fav, beğeni, şükela aldıkça prim de artıyor.