şükela:  tümü | bugün
60 entry daha
  • asgari ücret zammına göre mi yoksa memur zammına göre mi artış olacağını merakla beklenen maaşlardır. yıl sonu karının %5’inin yazarlara dağıtılacağı söyleniyordu, umarım olur.
  • yüzde on beş zam alıcam ve gerçekten de çok mutluyum. 100 adet rose sava alabiliyordum. diğer ay ile birlikte bu sayıyı 110'a ve ek olarak çerezlere yayacağım hayırlısıyla.

bu ekonomik krizde böyle bir bonkörlük gösterdikleri ve kapitalizmin kör uşakları olmadıkları için sevgi değer ekşisözlük yönetimine teşekkürü bir borç bilirim.
  • ben keyfe keder yazdığımdan umursamadığım zammı olacak maaştır.

diğer hesabımı da salak bir arkadaşım yüzünden yanlışlıkla aynı bilgisayar üzerinden açınca eş ip saptamış sayın ssg ve kanzuk beyefendiler ve deactive ettiler daha sonra açtığım hesabı. zaten onu fakire fukaraya, burada ıban gönderen öğrenci kardeşlerime dağıtıyordum, bir tek ona üzüldüm, şimdi aç kalacaklar.

sayın devletlumuz da vergiye zam yapmazsa zammı da ziklemiyorum açıkçası. tek isteğim zamanında yatsın şu koduğum maaşları artık. zam yapmayın ama 2 hatta bazen 3 ay da içerde kalmasın, zaman ve emek harcıyoruz şurada. planlarımızı buradaki ekstra gelen paraya göre yapıyoruz, yatmayınca kendi cebimizden ödüyoruz.
    arabayı değiştirecem, elektrikli araç alacaz taksitlerini zamanında ödeyelim bari.
  • yeni yazarlara zam olmayacak diyorlar ama görüşmelerden umarım sevindirici bir haber çıkar.
  • 3780 tl agi desteksiz hesaplanmış maaşımdır.
  • seneye emekli oluyorum , ekşi muhasebe biriminden mail geldi , ikramiyem hesaplanmış
    14 bin
    buna da şükür
  • fav gelmiyor bu ara ek gösterge düşmüş
    4282.18 tl yatmış.
  • bu yıl kemerler biraz sıkılacakmış.
    yurt dışı seyahatlerimi ayda ikişer tane olacak şekilde ayarlamalıymışım.
    oldu.
    hiç işe gelmeyelim o zaman.
    şirket aracı porsche carrera gt edo competition ı da alın altımdan.
    bu şartlarda çalışamam.
  • öyle bir maaş var da bana verilmiyorsa çok ayıp edilen maaştır:)
  • şaka bir yana, patreon gibi bir platformla entegrasyon yapılsa da sevdiğimiz yazarlara ufak desteklerde bulunabilsek.
226 entry daha