• ekşi sözlük yazarlarının en fazla içtiği alkol miktarıdır. böylece çeşitli başlıklarda "en çok ben içtim" imasını yapmak zorunda kalmayacak, burada diğer yazarlar ile rahatlıkla sidik yarıştırabileceksiniz.

ayrıca sizin içip kafayı bulduğunuz o rakıları biz kahvaltıda çorba diye tüketiyoruz ulan.
  • (bkz: 1 mol)
  • bir şişe chivas regal içmiştim (70lik). sonuç ne oldu diye soracak olan suserlar var ise cevabım millet salonda "hobaa", "eller havaya", "10, 9, 8 ... " diye gerisayım yapıp yılbaşına girerken. banyoda kusmuğuma basıp kayarak kafamı klozete çarpmıştım. hafif bir sarsıntıdan sonra klozete sarılarak sabaha kadar ayılmaya çalışmıştım. sonrasında ne mi oldu. klozetle ciddi bir ilişkiye başladım.

(bkz: sarhoş insanın soğuk cisimle imtihanı)
  • ben hep 50tl lik alıyorum.**
  • 100'lük rakı üstüne 30'lik rakı..............
  • aynı gün içinde üç kadeh rakı, bir bira, bir votka, sanırım shot da vardı. gurur duymuyorum. bir daha da hiç o kadar içmedim, içmem. güvenilir insanlar arasındaydım ve kendimi denemek istemiştim. mantık kaybolmuyor, kaybolamıyor. iyi ki de öyle oluyor ama. bir de sağlam mide varmış bende onu da öğrenmiş oldum. nazar değmesin.
  • gençken 15 bira ile birlikte götürdüğüm 4 adet cin toniktir. şu an yapsam ölürüm.
  • (3*50 cc guinness + 70cc johnnie black label + 50cc efes)/7saat.

sonuç = throw up+ blackout (tüm gece) + no hangover after

edit: pardon geceyi daha net hatırlayan bir arkadaşa sordum 50cc johnnie'ymiş o. özür dilerim :'(
  • ben öderim diyen denyonun aklını almaya çalışırken: 14 shot tekila üzerine cila 1 bira.
    edit:ertesi sabah 09:30'da masama oturmam, 45 dakika içerisinde 2 aydır çözülemeyen bir bug'ın nedenini belirleyip çözümünü yazmam, müdürümün gelip bir daha çakraların yıkanması gerekirse ben ödeyeyim demesi.
477 entry daha
hesabın var mı? giriş yap