şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yoreden yoreye farklilik gosterir.
  trakyali iseniz kesinlikle 10'lu yaşlar.
  minimum 15
  edit: 4- 12 arası yaşları okudukça beynimin içinde filler sikişmeye başladı.trakyasi, kapadokyası, kilikyası yokmuş bu işin demek ki.
  breh amk.
 • 18.

  kendileri bir adet biraydı. nefret etmiştim. sonra o caanım şarapla tanıştım, yanımdan ayıramaz oldum.
 • 14 yaşımda, güzel izmir körfezinde, günbatımını izlerken.
 • 11-12 yaşlarda tanıştım, ömür boyu sürmesini düşündüğüm bir ilişkimiz var.
 • yıl : 2000
  yer: bodrum ( evin bodrumu mu kank eehhe .s..s esprisi yapanı kemçüklerim)

  henüz 4 yaşında falan olmam lazım. nedenini bilmediğim bir şekilde 3 yaşına kadar hatırlayabiliyorum. çoğu zaman acaba birilerinin bana anlattıkları yüzünden bilinçaltımda görüntüler oluşturup hatırlıyor gibi mi hissettim diye düşündüm. fakat bu olayda ailemden kimse yoktu alt komşumuzun oğlu bora o zamanlar fıçı şeklinde satılan efeslerden almış. bana da çay bardağıyla verdi ''al kank sen de dene eheueuh'' diye. aldım ben de içtim tadı hoşuma gitmemişti tabi. şimdi 21 yaşındayım alkolü hala sevmiyorum tanrı beni kutsamış kötü alışkanlıklar konusunda. ilk sigaramı da merak yüzünden 6 yaşında falan içmiştim. misafirliğe gelen kadının sigarası aşağıya düşmüştü rüzgardan. '' etkisizzelaman git al sigaramı '' dedi . tabi aşağı inince ''yav bunun tadı nasıl acep ? '' diye düşündüm. ardından '' bir fırst çekeyim lan '' dedim ve üfledim. evet üfledim çekiliyormuş o. ben üfleyince aslında içmişte sayılmadım neyse ağzımı kokladılar ve dayak attılar. bu da böyle bir anım. şimdi sigara da içmiyorum tabi. kötü alışkanlıklarım yok hanımlar eqlesin .s.

  edit : ikiz kulelerin uçakla imtihanını küçük mavi plastik sandalyemde oturup yemek yerken izlemiştim. onu da hatırlıyorum. 09/11/2001 yılından bu da. bir de 2004 tsunamisi var neyse o sıralar biraz daha büyümüştüm. abi benim ilklerim neden bu kadar çok erken bak şimdi düşününce aklıma geldi. ilk mastürbasyonumu 7-8 yaşında yapmıştım. arkadaşımın babasının ulu orta duran porno filmleri sağolsun. şerepsizler n'aptınız lan bana o yaşlarda...

  edit : imla
 • 12 yaşındayken kuzenimle bir şişe şarabı kaçırıp içmiştik. ta o zamandan meyilliymişiz alkole.
 • 8 yaş, babamla bir düğünde rakısından almam, bir çay bardağı içmemle alköl illetine başladım. sonra tövbe ettim.
  şaka lan böyle bir güzelliğe tövbe edilir mi, 16 yaşımdan beri severek özellikle votka ve bira içerim. alkolik değilim ama tatillerde asla ayık gezmem. herkese de tavsiye ediyorum. içki yapılan meyveyi (üzüm) taze yiyin gibi akla ziyan tavsiyelere ise bir yerimle gülerim, sahi biri vardı beş altı yıl önce bunu öğütleyen.
  laf aramızda üzümü de hiç sevmem yaş ya da kuru, aşırı şekerli. en sevmediğim meyvedir. pekiy alköle dönüşünce niye içiyorum? cevap: paşa gönlüm öyle istiyor ve sarhoşluk hissini seviyorum.
  ne içeceğimizi sizden öğrenecek değiliz değil mi:) zam üstüne zam koyun, içeceğiz ve evet aksırıp tıksırana dek.
 • 13 yaşında, arkadaşımın boş evinde, evden çaldığım maksimum 150 mililitre rakı ve maksimum 150 mililitre votka ile başlayan serüven. 10 yılı geçti. ne zaman boş ev bulsak içeriz. bir gelenek adeta.
 • sanırım orta 1'e gidiyordum. yaş 12.

  bayrampaşa'da çok bulgaristan göçmeni vardı. mahalleden bir tanesinin sünnet düğününde kasa kasa gelen biralardan bir tanesini içmiştik. rumeli müzikleriyle güzel gidiyordu doğrusu.
 • bir dönem ciddi anlamda alkolizmin ucundan dönmüş, şimdilerde ise nadiren içen biri olarak şahsım adına 13'tür. sigaraya ise daha önce başlamıştım. şimdi düşününce bildiğiniz sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmişim gerçekten.