• (bkz: el arabası)
  • (bkz: lada vaz)
  • (bkz: 190 e)
  • dönmeyen direksiyonu ve geçmeyen vitesi ile (bkz: doğan slx)
  • 90 model bir kartal.

edit: olm bunun neyini favlıyorsunuz lan?

edit2: ciddiyim.

edit3: biri yazsın lan niye favlıyonuz :(
  • hyundai getz kırmızı 2005 model. ilk arabamdı. araba kullanmayı bilmiyorum gittim araba aldım. velhasıl arabayı eve getiremiyorum oturuyorum içinde. sonunda kuzeni aradım o getirdi evin önüne park etti. sonrasında iki günlük direksiyon eğitiminden sonra ertesi gün kartal'dan beşiktaş'a işe gittim ama nasıl gitmek. şansa bak ki o gün yağmur yağıyor ben silecekler nereden çalışır bilmiyorum. hemen bir taksi durağına yanaşıp ''abi bunun silecekleri nereden çalışıyor'' diye sordum. taksici eğilip eliyle silecek kolunu gösterip '' burdan çalışır'' dedi ve ekledi ''ablaaa sen istersen trafiğe çıkma''. dinlemedim tabi ki deli cesaretiyle tımbıl tımbıl sürmeye başladım. çok şükür hiç kazam olmadı iyi ki cesaret etmişim o gün.
  • 2014 model audi a3

sürücü kursunun audi ile öğretmesi de ilginç bir olay.
  • renault 12. tx falan yok. düz. kütür kütür bir arabaydı. yani vites geçerken ses çıkartır, amortisörle takır takır vurur. direksiyonda kas yaparsınız. allah için frenler taş gibiydi. ayağınız değse çat diye duruyordu araba
  • direksiyon kursunun aracı.
    (bkz: şahin)
  • 1995 model şahin s.

s takısı, dillere pelesenk "şahin ama tempra motoru var" denilmesine sebep olan bir takıdır, öyle yabana atmayınız.
hesabın var mı? giriş yap