şükela:  tümü | bugün
 • bugün sınava girdim tüm sorular işaretliydi yani silikti doğru cevaplar 40 sorunun hepsini 10 dk da yaptım 15 dk imzanın bana gelmesini bekledim.
 • gece gece adamı titreten olaydır.

  biraz önce rüya mı gerçek mi ikilemi içinde kendimi evin kapısının dışında buldum. hayatımda uyur gezer olmama dair tek bir olay yaşamadım. dış kapıyı çekince kendime geldim. ne yapıyorum lan ben dedim. baksır ve atletle kapıda kaldim resmen. saat gecenin dördü. lan ne yapsam zile bastım. evet kimse olmayan ev için zile basıyorum. hem de ard arda. beş altı kez basınca kendime geldim. ulan bu ne çaresizlik. baksır ve atletle kapıda kaldım. telefon yok. saat gecenin bilmem kaçı. ne bok yerim. sabaha beklesem kime nasıl, ne açıklama yapacağım amk. baksır ve atletle apartmanda dolaşan bir adam... kendimi sokağa attım. eve hırsız girebilir mi diye baktığım birinci kattaki balkona baktım. daha önce bakınca kimse burayı tırmanamaz dediğim yeri gider borusundan tırmandım. balkondan içeri girdim. evet, eve girmeyi başardım. mutluyum da ben ne içtim de kendimi sokak kapısında buldum amk. hayatımda böyle çaresizlik yaşamadım. hala uyuyamadım amk...

  edit: terlikler hala sokakta almaya inmiyorum o derece.
 • (bkz: uyurgezerlik)

  ilk defa gastrit olan hastanin kalp krizi geciriyorum sanması gibi bisey.

  sizi psikiyatriye davet ediyorum azizim...
 • yıllar önce bir sevgilim vardı. deli dolu saçma sapan bir lise ilişkisiydi ve çocuk gerçekten rahatsızdı. (hayatıma normal bir insan almıyorum çünkü öyle şizofrenim) neyse bu çocukla ilişkimiz bir kız için bitmişti. unutamadığı bir eski sevgilisi vardı, bu kız için koluna façalar atmıştı, iri iri birçok izden bahsediyorum. hala iletişim kurduklarını öğrendiğim de neden bilmiyorum kıza mesaj atmışım amacın ne falan... bitti gitti sonra.

  yıllar sonra ankara’da bir rock bar’ın tekinde yalnızım, içiyorum. lavoboya giderken bir masada üç erkek üç kız oturuyorlar couple date tarzı bir buluşma, erkeklerden birisi de o zamanlar bana ölümüne crush duyan birisi. neyse selam verdim, masama döndüğümde çocuk masamdaydı, gereksiz samimiyet, yakınlaşma çabaları. dedim arka masanda geldiğin kız var, git başıma iş açma. çocuk deliler gibi sarhoş... lavoboya gitti. sonra kız geldi yanıma oturdu ciddi bir ifadeyle. dedim ki yanlış anlama hani arkadaşız. sorun değil benim derdim başka, senden çok hoşlandım lütfen beni kaydet deyip direk telefonuma kendini kaydetti. tabi ben adını bile bilmiyorum o olay kaldı.

  aylar sonra, bir arkadaşıma mesaj atacakken aramaya adını yazıyorum ve bardaki arkadaşla olan bir konuşma buluyorum. “sen benim sevgilimden ne istiyorsun?!”
  zamanında kıskandığım kız yıllar sonra köhne bir barda gelip bana yavşamış ya, helal olsun.
 • biraz önce moda’da kafama karga düştü.