117 entry daha
  • soguk su. mumkunse oncesinde nefes egzersizleri ve esneme hareketleri. hayatimda en yuksek hissettigim zamanlar wim hof dayinin metodunu duzenli uyguladigim zamanlardi.

(bkz: wim hof)
  • sırasıyla;
    -enseye şaplak
    -göte parmak
    -çavuşa tokat atmaktır...
  • -çiçek bakmak
    -yürümek
    -spor yapmak
    -resim yapmak
    -nefes egzersizi
    -ilave olarak: gece uyumadan evvel uykumun gelmesini sağlamak için ertesi gün ne giyeceğimi gardıroptaki tüm kıyafetlerimi gözümün önünden geçirip kombinlemek. saçma gelebilir ama işe yarıyor sözlük. düşüncelerimin stres odaklı durumlara kayacağını fark ettiğim an gözümü kapatıp kıyafet düşünüyorum. ne kadar da materyalist çıktım bende yahu.hatta sherlock un zihin sarayı metodunu ben gardırobum üzerinde gerçekleştiriyorum.
  • sahibinden.com'da ev-araba ilanlarina bakmak.
  • mürekkepli zıkkım ve temizlik.
  • sevdiğiniz filmleri, dizileri tekrar tekrar izleyin. iyi geliyor.
    tecrübeyle sabittir.
  • bebek sevmek
  • müzik eşliğinde ortalığı temizlemek ve bulaşığı yıkamak
  • özellikle de çocukken okuduğum masalların animasyon veya live-action filmlerini izlemek. terapi ötesi. çocukluğa götürür, insana hayat güzel be dedirtir. bir de robin williams filmlerinin böyle bi etksii vardır. (bkz: patch adams)mükemmel bir filmdir üzerine tez yazılır. tavsiye edilir.
  • mandalinaların içindeki beyazlıkları da komple soymak. sonra yemek. sonra tekrar soyup yemek. ama bazen önce hep soyup biriktirip sonra çerez gibi yiyorum.
3296 entry daha
hesabın var mı? giriş yap