• meditasyon appteki çeşitli duygu durumları için hazırlanmış meditasyonlar. app ilk çıktığı ve ücretsiz olduğu zamandan beri kullanıyorum, son iki yıldır da ücretli yanlış hatırlamıyorsam ama ona verdiğim ücret hiç gözüme gelmiyor çünkü bana iyi geliyor. ruh halime göre, neyin çıkmazındaysam, neyde zorlanıyorsam buluyorum bi meditasyon dinliyorum. sadece üzgünken değil mutluluğumu nereye koyacağımı bilemediğimde de dinliyorum. hiç kimseye tahammülüm mü yok, açıyorum bi hikaye onu dinlerken uyuya kalıyorum. gibi gibi.. benim basit ama etkili terapi yöntemim bu.
  • kitap okumak, örgü örmek, yemek yapmak. ve pazar sabahı erken kalkıp keyfe keder rahat rahat temizlik yapıp, temizlik bitince üstüne bir sigarayla çay içip temizlediğim evimi seyretmek.
  • enstrüman çalmak
    bisiklet sürmek
    deniz kenarında oturup dalga sesi dinlemek
    bi de yemek yemek :)
  • tamam en entellektüel sizsiniz amk birisi bile mastürbasyon yazmamış biraz kendiniz olun bir iki karşı cins yazsın diye boş edebiyat yapmayın amk.
  • hava uygunsa motosikletle bi tur atıp geliyorum, hava uygun degilse eski fotoğraf albümlerini çıkarıp bakıyorum. alakasız şeyler ama bana iyi geliyo
  • birkaç kadeh bir şeyler içmek.
  • 31 çekmek çekmek çekmek 3 senelik ilişkim bitti , gittim akşamına 31 çektim keyif aldm
  • (bkz: singing bowls) esliginde meditasyon yapmak.

aslinda tibetan singing bowls dememiz gerek. bu canimsi ses veren aletler cidden bir rahatlatma yaratiyor. uzun suredir meditasyon yapiyorum. bunlarin esliginde meditasyon yapmaya basladigimdan beridir zihnen ve bedenen daha dinlenmis ve daha rahat hissediyorum. yataktan dinlenmis olarak kalkiyorum. yani verdigi dinginlik kalici.

ben, youtube’daki templesounds hesabinin yayinladigi videolari kullaniyorum. her sabah ve her aksam kisa orneklerini mutlaka yapiyorum. bazen arada uzun olanlari denedigim de oluyor.

soyle:
    https://youtu.be/-ar9vsmfhju
  • counter-strike global offensive kz haritası + chilled cow lofi yayını
  • buzdolabında beklettiğim kağıt maskeleri, çok yorgun olduğum ve baş ağrısı çektiğim zamanlar çıkarıp çıkarıp yüzüme uygulamak. bunların nemlendirici, aydınlatıcı, kolajenli, hyaluronik asitli, meyve ekstraktlı, peptitli, kafeinli, davar özlü binbir çeşidi var. hiçbirinin mucizevi bir etkisi olduğunu sanmıyorum ve indirim oldukça topluyorum. bir de jade roller denen şu zımbırtıdan aldım, kötü bir gün mü geçirdim, başım mı ağrıyor, cildimde irritasyon mu hissediyorum, çıkar kağıt maskeyi, yapıştır yüzüne, jade rollerla da bir güzel üstünden geç. haftada 2-3 akşam michael myers gibi oturuyorum, çakralar parıl parıl.
hesabın var mı? giriş yap