• 92 model bmw 5.20i. rahmetli babamdan yadigar. 422 bin kilometrede ve türkiye'de görmediği yer yok. ben ve rahmetli dışında kimse kullanmadı. son 1 yıldır şirketten araba verdikleri için haftasonu keyif arabası olarak kullanıyorum ama şöyle bi çıkıp avrupa turu yapsam bana mısın demez.

çok şükür bi kazamız yok, bakım dışında bize bi masrafı da olmadı. heheh böyle ilan verir gibi oldu ama satmıyorum. oğlan 2 yaşında, ben de ona bırakıcam inşallah.
  • kendimin değil güney kore devletinin beklediğinden uzun süre kullanılan;

2005 yılında 341 euro'ya aldığım ve ikinci gününde köpek sürüsü kovalarken denize kendisi ile atladığım, deniz kıyısından 5 dakika kadar evin hizasına yürüdügüm ve de eve gelip hoparlör, şarj, kukaklık deliklerinden hüüfp hiffft diye ağzımla içinden deniz suyu çektiğim, tıp ve bilim camiasının "yaşayamaz" dediği;

takvimi 2015 yılında son bulmasına rağmen halen şirket hattımı kullandığım;

(bkz: samsung sgh e720)'dir.
  • 34 sene önce annemin bana aldığı zıbın takımını, az önce yıkadık. kısmetse doğunca oğluma giydircem :)

var mı arttıran?
  • 18 yasindayken o zamanki sevgilimin aldigi 20 liralik tansas fritoz 6 yil dayandi.

fritozu aldigimiz besiktas tansas yikildi, kiz benden ayrilip baskasiyla evlendi, fritoz halen calisiyordu.
  • alalı üç gün olmasına rağmen kaybetmediğim veya kimsenin yürütmediği çakmak.
  • (bkz: iphone 4)

tam 5 senedir kullanıyorum. bu sene artık emekliye ayırıp yeni bir telefon alacağım. kendisine duyduğum saygıdan ötürü ölene kadar saklamayı düşünüyorum bu arkadaşı.
  • 1978 model honda cb400 motosikletim. sattım kurtuldum. alana ve alanın torunlarına geçmiş olsun.
  • asus laptop, 7-8 sene (tam hesaplayamıyorum bile), windows vista'ya rağmen tık yok, tek parça, inanılmaz stabil, nazarlardan uzak.
  • nike montum var bir tane. annem hediye olarak almıştı, 19 sene önce. hala giyiyorum. ha gayret, biraz daha dayanırsa mont-u şerif olacak. bir gün üstüne kedi yatacak diye korkuyorum. sonra işin yoksa kes parçasını bırak olduğu yerde. yıkılırım lan!
  • 1999 - 2010 yılları arasında kullandığım ve xp 'de sıkıntılar yaşayınca 50 liraya satmak zorunda kaldığım compaq preserio masaüstü bilgisayar. 10 yaş kutlama entrysi: (bkz: #15722791)

lise2 yazı emlakçıda çalışırken carrefour kozyatağı 'ndan aldığım ve yaklaşık olarak 20 senesini doldurmuş olan mavi yağmurluk. hiç yırtığı yok. bugünkü fiyatı yaklaşık 15-20 lira falandır.

2003 'te kadıköy salı pazarından annemle aldığım içi polarlı, kapşonlu mont. 3 sene önce fabrikada bir abiye verdim. halen soğuk havalarda giyiyor.

sandisk 512 mb mp3 çalar. 2004 civarında ilk maasimla aldığım bu cihaz halen sağlam. daha bu sabah kulakligini telefona taktim.

2001 de aldığım nokia 5110 'u 2006 civarı babama verdim. o da 3 sene önceye kadar kullandı. tuş takımını hor kullandığı için ve kameralı telefonu olsun diye bıraktı. telefon çalışıyor normalde.

yaza yaza burayı doldururum. işçi çocuğuyum ben. elimdekini temiz kullanmaya mecbur büyüdüm.
hesabın var mı? giriş yap