şükela:  tümü | bugün
  • ben peşinen söyleyeyim : güney kutbundaki insanlar neden başaşağı durmuyor.(başlıkta aaçtım gelen yok) kuzey kutbundaki adam ile güney kutbundaki adamı hayal edin ve cevabı bulun çıldıracağım.
  • valla uykusuzluk adamın amına kor demişti benim hocam. adam cidden haklı, kulağa kıraathanedeki vatanı kurtarıp, futbol muhabbeti eden tiplerin jargonu gibi gelse de uyku düzeni insan sağlığı için epey önemli birşey. insan eğer her gün geç saatlerde uyuyup, bunu instada gördüğü
    ay, güneşten daha güzel, gece zeki insanlar ayakta olur xd sözleriyle savunurlarsa güler geçerim..
    yazarların mutsuzluk sebebidir aslında.
    bugünkü uykusuzluk nedenlerim arasında, tamamlamam gereken çok önemli bir projem var, hatta bunun için bir galatasaray maçı izlerken mola vermiştim.
    ruh halim şu saykolar gibi
    frogbros
  • (bkz: sivrisinek)
  • ardı ardına gelen akraba vefatları, bir türlü yolunda gitmeyen ailevi meseleler, yeğenlerin okul işleri, yetişmesi gereken sunum... dertler derya olmuş arkadaşlar. ne yapalım, hayat. nefes alıyorsak vardır bir sebebi.
  • uyumayı sevmeyen ve vakit kaybı olduğuna inanan biri olarak, ayaktayım. genelde gece ayaktayım, çünkü çalışıyorum.
  • aşırı derecede sıcak olması ve olağan üstü terlememdir. ev ahalisi gayet rahat bir şekilde uyurken ben deli dana gibi dolanıyorum.
  • gündüz uyumuş olmam.
  • minnak bir bebiştir efendim, minnak dediğime bakmayın evi yıkıyor aç olunca
  • (bkz: anafranil)