*

• 7-8 yıllık ilişkimiz boyunca tek bir fotoğrafı bastırmamıştık. istanbulu beraber gezdiğimiz tek gün hariç. o gün galata köprüsünde ki fotoğrafçıyı kıramayıp bi kare fotoğraf çekilmiştik. çantamda ki kitaba koyup unutmuştum. bu gün şeytan dürttü işte yüksek lisans dönemi okuduğum kitaplardan birini tekrar okuyasım geldi. kitabı açar açmaz karşıma çıktı. o değil de sözlük rakı çok pahalanmış ya. yetmişlik kesmedi bi yetmişlik daha alacam da bu aşk yıllar sonra bile bütçemi sarsacak ona yanıyorum.ö

oooooo tipini öptüğüm dil bilgiciler de gelmiş. derdini öpeyim bilader
  • hava cok sıcak ayrıca içmek için sebep gerekmiyor, içince sebep bulanlardanım ben *

ayrıca başlığın bugün kü olması gerekmiyor mu? *
  • (bkz: bugünkü)
  • uzun zamandır aman wrongshaq gözünü seveyim wrongshaq gel bugün de içmeyelim wrongshaq bugün içimde ki sebebi bilinmeyen mavi ekrana karşı hadi sikerim !! wrongshaq!! bugün alkol alıyoruz!! dedim ve tuborg goldlarımı siyah posete doldurdum.15 gün karantina süresi geçirdim.3 gündür tecriti basarı ile geçmenin mutluluğunu yaşarken kah sahile gidiyor kah starbucks'ta kahve alıp insanların arasına karışırken tabi bu arada kafamda bir sürü düşünce bir birini sikiyor. dedim bugün içiyoruz ilk yudumu aldıktan sonra o düşüncelerin aşşağıya dökülüşü ilk biranın sona doğru yehhuu hayat bu mottosu süper. 2 biramı yudumluyorum ve işte bu wrongshaq!! ne kastın be kendini amk diyorum. olay budur. bu arada arkada cigarettes after sex çalması'da pahabiçilemez tabi.
  • israil'de ki eğlence görüntüleri
    çok kıskançlık annecim.
hesabın var mı? giriş yap