şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 45 derece açıyla dışarı çıkmaya çalışan yirmilik dişimi yerinden sökebilmek için diş hekiminin gerçekleştirdiği damağımı yarma, oyma, kanırtma ve sökme işlemlerinin sebep olduğu acıdır. 3 adet uyuşturucu iğne dişin sinir üstünde olması sebebiyle hiçbir işe yaramamıştır. diş hekimi işlem sonrasında çeneme dışarıdan girse daha kolay olacağını söylemişti.
 • sağ ayak serçe parmağımı sehpanın kenarına vurduğumda yaşadığım acıdır. allah daha beterinden saklasın herkesi.
 • fiziksel acıdan bahsediyorsak berberin ağda ile kulak tüylerimi almaya giriştiği zamanı tek geçerim. sarı tüyler vardı kulağımın çevresinde, biraz çoğalmışlardı belki. berber alayım mı diye sordu, ben de makineyle alır ya da en fazla yakar diye kabul ettim. nereden bilebilirdim herifin sadistçe fantazilerinin bir öznesi haline geleceğimi... ne olduğunu anlamadan sıcak karışımı kulağımın içine doldurdu. çektiği anı hatırlamak bile istemiyorum. mevzu bahis organ kulağınız olunca caart cuurt diye sesleri de en ince ayrıntısına kadar işitiyorsunuz haliyle. erkekliğimize toz kondurmamak için rahat rahat bağıramıyoruz da... bütün gün kulaklarım kıpkırmızı halde gezdim. mevzuyu hatırladıkça hala tüylerim diken diken olur.
 • acilarin uzerinden piyasa yapmaya calisan denyolar oldugunu gostermistir.
 • onu reddeden kızı anlatacaktı konuşmaya başladı ağlayarak anlat dedi .kimi seviyosun anlat dedi. artık kimseyi dedim.....seni seviyorum dedi dudaklarıma yapıştı.itişip kakıştık hiç hazır değildim,reddetmedim neden reddetmedim bilmiyorum.onun hakkında hiç bi şey bilmiyorum.çok güzel kokuyordu. çok güzel öpüyordu.çok güzel dokunuyordu.suskun suskun sarıldık.bu sefer başkaydı.akşama doğru evden çıktık ....her şey çok güzeldi ve tekrar aynısını yaşayamayız diye korkuyorum dedi.....günlerce görüşmedik....mesaj attım hala korkuyorum dedi.....sokağından geçmedim evine gitmedim tekrar.mesajda atmadım aylardır.....yakın arkadaşların ağzını arayıp soruşturmuyorumda.........çok güzeldi ve artık bende korkuyorum aynısını yaşayamamaktan......aramıyorum ve içim durmadan acıyo !
 • fiziksel olanından, sırasıyla; ayak bileği kırma(x2), dişlerin dik bir sopa darbesiyle ele alınması, göğüs piercingi(x2) şeklinde katkıda bulunabileceğim liste. lakin bunları 5 ile çarpıp 10a katlayabilecek bir acı var ki onu kendime saklamayı tercih ediyorum.
 • herkesin en buyuk acisi dogarkendir aslinda o yuzden dogan herkes aglar hickira hickira..
  saka lan saka bir gun hami mandirali gibi bi heriften afedersiniz tassaklarima bi kames futbol topu yemistim bilenler biler dokuz katli plastik top ama fatih'in bizans surlarini delen havan toplarindan hallice. iste en buyuk aciyi o zaman hissetmistim, yalniz bu acinin baska bi farkliligi da vardi yasim 12.5 falandi ve o topun siddetiyle orgazmsal bir his gelmisti bana tum vucuduma. aci cekiyordum kopek gibi ama titriyordum bir yandan da. iste o gunden beridir de tecavuze empati kurabiliyorum ben.
 • fiziksel olarak antremanda kasıklarıma yediğim bir tekmeydi muhtemelen, ruhsal olarak ise sevdiğim kız tarafından reddedilmek, birkaç defa birilerini hayal kırıklığına uğratmak (kimler olduğunu çok iyi hatırlayamadım. kendini savunma mekanizması olarak insan unutuyor galiba zamanla bunları. ama başından aşağı kaynar sular dökülmek tabirini aynen yaşadığımı hissettiğim zamanlardı), beni seven birilerini reddetmek ve son olarak da artık yaşadığım her günün kendisi benzer acıları çektiren bir sebep oluyor benim için. çözemedim, çözülmüyor.
 • ayak serçe parmağımı sehpanın köşesine ara ara vurunca gelen o çirkin acı yok mu...
 • babamın ölümüdür kesinlikle. şimdiye kadar böylesine bir acı tatmadım ve birden büyüdüm. tüm acılar ölümün yanında çok boş geliyor.