şükela:  tümü | bugün
3166 entry daha
  • duymak istediğim şeyleri duydum hem de zorlamadan.
    sahilde bira içme eylemi devam ediyor.
    ooopapatya yanımda gülüyor.
    oğlum huzurlu ve mutlu.
    daha ne olsun.
  • bir özel hastanenin dışarıdan sözleşmeli hukuk müşaviri oldum. para yani.

şaka len ne parası. hastanenin milyon tane derdi ile uğraşacağım için çok mutluyum. amaç para olsa duramazdım.

bide into the wild filmini izledim. yeterince sıyırırsam o filmdeki gibi şeyler yapma ihtimalim var diye ve mutluluğun sırrını öğrendim diye mutlu oldum.
  • bugün 9 yıldır sevdiğim onun için almadığım risk yapmadığım aptallık kalmayan ilkokul aşkımı arayıp aklıma ne gelirse söyleyeceğim. ben de bilirim destansı bir konuşma yapmasını lakin artık ona harcayacak bir saatim bile yok !
  • hiçbir şey.
    mutlu olmak için hiç bahaneye ihtiyacım yok bugün. ilk kez mayaladığım kefirin ekşimesi bile moralimi bozmadı. totem yaptım bugün güzel olsun diye, olacak. ommmmm.
  • benimle de paylaşın sebeplerinizi beraber mutlu olalım sayın yazar arkadaşlar.
  • bir önceki günkü kadar mutsuz olmamak.
  • kendi evimde kahvaltı yaptım.
    dünyadan haberi olmayan ev hanımları gibi yaprak dökümü izledim. sene 2018.

leyla'nın nazmi'nin avucuna yüzüğü bırakışına, içeri gelip "benim suçum ne?" diyerek necla'yı bir hamlede yere serpişine oh be dedim. gerçekleri haykırmanın tadı bir yerde yok.
  • liseden bir arkadaşım ile birlikte açtığımız fm kariyerinde maribor takımı ile 2022 sezonunda real madrid'i slovenya'da 7-1 yenmek.
  • vajinismus nedeniyle tedavi ettiğim eski bir hastamın, gebelik haberini vermek ve teşekkür etmek için beni araması.
    çocukları olmasını çok istiyorlardı. buna yardım etmiş olmak dünyaya bedel.
  • sirkeci-harem vapurunda olmak.
11 entry daha