1483 entry daha
  • mutsuzluğum.. evet evet mutsuzluğum ki o olmazsa nasıl mutlu olabilirdim ki ?
    bir okyanus gibidir o çepeçevre sarmış etrafımızı.onunla umutsuzca yaşamayı öğrendim.hayatın ta kendisidir zaten mutluluk duyulan herşey eskir.
  • iddaa'dan kazandığım 100 lira.
  • günlerden cuma, bünye yorgun ama içten içten bir mutluluk oluyor insanın içinde.
  • haftanın son günü olması. ve alerjik kızarıklık dışında hala sağlıklı gibiyim.
  • (bkz: bugünün cuma olması)

(bkz: kuşumun adımı söylemesi)

sabah işe gitmek için hazırlanırken kuşuma söyledim bunu, bugün cuma paçiciimmm diye bir bağırdım, sonra o da bir öttü bir öttü güzel güzel sesler çıkardı. o bile mutlu oldu. sonra da adımı söyledi.. ya ne kadar garip bir hismiş ya o. sanki çocuğum olmuş da bana ilk kez anne demiş gibi ( sanki o hissi biliyormuşum gibi konuştum ama öyledir bence ) bir duygulandım gözüm doldu. ama mutluluktan..

benim adımı bazı insanlar bile söyleyemezken paçi söylüyor. hihihi. yakın zamanda da cim ekini eklettiricem sonuna.

ondan sonra benden mutlusu olmaz, olamaz da.
  • otobüse koşarak da olsa yetişmek.
  • okula gidip yeni bir şeyler öğrenme telaşesi içerisindeyim şu aralar. pek fazla öğrendiğimde sayılamaz ancak beni yüksek lisansa teşvik eden hocaların önerdiği kitapları bu gün alacağım, umut benim için var
  • benden önceki arabanın ayağını ezdiği yavru köpeği, ezilme tehlikesi yaşayarak yolun ortasından alıp veterinere gitmem, köpeğin durumunun iyi olması...

bu mutluluk 1 hafta götürür beni :)

*iş çıkışında veterinerden alıp, bulduğum civara götürüp anasına babasına bakacağım, bulamazsam sahip bulana kadar benim misafirim :)

*1 yıl sonra edit : yaklaşık 1 ay ayağı sargıda misafirim oldu, sonrasında çiftlik sahibi bir arkadaşıma verdim, arada hala ziyaret ediyorum sıpayı :)
  • hava güzel, bende.
    haftanın son günü, azcık uzun bir yolculuktan sonra, enerji depolama günümün başlangıcı olduğu için mutluyum.
  • ek iş olarak aldığım proje, emo'dan tek seferde onaylandı.
12011 entry daha
hesabın var mı? giriş yap