2500 entry daha
  • uykumu alarak uyanmak mutluluk sebebim
  • bugün ; çooook sevdiğim bir arkadaşımın pijamasıyla uyanmak..
    dün; karakter olarak ilişiklendirilemeyeceğimiz , nadir görüştüğüm ağır abi eski arkadaşımın işi bıraktığımı duyduğundaki samimi ilgisi.. bugün ne yapacağım, beslendim mi, midem ağrıyor mu, yakında işi olduğunda beni alsın mı, spor yaptım mı..
    bugün 4.gün. bakalım ne zaman yılacak..
    genel; düzenimi rahatça bozabilecek kadar özgür olmak..
  • sabah oğlumun bahçe kapısında boynuma atılıp taddlım anneemmmm diye koklaya koklaya öpmesi:)
  • iki arkadaşım benden habersiz taksim’de buluşup, utanmadan bana selfie atmışlar. ikisini de engelledim, birazdan eve gelip özür dilemelerini bekliyorum, süründüreceğim o vicdansızları. belki onları tamamen hayatımdan çıkarıp sonsuza kadar mutlu olabilirim. *
  • kış ayında bahar havasını solumak..sana yük olan duygulardan arınmak, sadece bugünü değil bütün zamanları mutlu etmeye yeter.
  • mutlu olmak mı böyle bir ortamda mı?öncelikle toplumdan kendimi soyutlayabildiğim kadar mutlu olabilirim neden mi ? gündemde çocuk tecavüzleri varken ve tecavüzcülere caydırıcı herhangi bir adım atılmazken insanlar işsizlik sorunuyla boğuşurken sefalette ülkeler listesinde hızla yükselirken ülke bilfiil savaş halindeyken ve dönemin başkanı savaşta şehit olan gencecik fidanların sayısını açıklarken 30 kadar şehit var ama teröristlerin sayısı net olarak söylerken bu ülkede yaşayan biri olarak nasıl mutlu olabilirsin ancak mutluluk hayalleri kurarsın böyle bir ortamda mutluluğun kalıcı olmaz.
  • evde olmak.
  • fazilet hanım ve kızları
  • kuzenim bir buçuk yıldır mahpustaydi ve iki gün önce çıktı
10994 entry daha
hesabın var mı? giriş yap