• klasik iğrenç bitter çikolatanın bulunduğu kaptan ağzım tatlansın bir tane almayı düşünürken kapağı açtığımda swiss beyaz çikolatasıyla karşılaşmam. *
  • son zamanlarda üst üste gelen sebeplerdir. bugün karşılaştığım biri "iyi günler beyefendi, ben gümrükte çalışıyorum ilgini çekerse orijinal parfümlerim var" diyerek 300 liralık parfümü bana 10 liraya sattı. dünyada hala böyle iyi kişilerin olduğunu bilmek insanı mutlu ediyor.

edit: zamanında bu başlığı açarken yukarıdaki yazıyı kafamda kurgulamıştım, yani amacım tamamen makara yapmaktı... ama görünen o ki, farkında olmadan sözlüğün en pozitif başlıklarından birini açmışım. gerçekten hayat sürprizlerle dolu.

edit2: bari buraya değer bir şeyler yazarak amme hizmeti yapayım. :) yıllar önce hazırladığım bir şifre oluşturma yöntemi vardı, onu bugün hala sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum... o yöntemi buraya da ekleyeyim, belki birilerinin işine yarar; https://www.reddit.com/…özel_bir_şifre_algoritması/
  • italya tatilime ilişkin otel rezervasyonlarımı yapıyor olmam. yetmez ama evet dediğinizi duyar gibiyim.
  • oglum. tabi bir de esim. sabah onlarin yuzunu goruyorum ya tum yorgunluguma, uykusuzluguma ragmen dunyalar benim oluyor. ha bir de yarin 2 bucuk aydir gormedigim ailemin yanina gidiyorum. bugunlerde boyle kucuk , siradan mutluluklar daha degerli gorunuyor gozume. zira sevdiklerinin sag, canli ve saglikli olmasi adeta bir nimet oldu bu zamanlarda.
  • bu sayfayı okuyarak insanların mutlu olduğunu görmek. aaa ne kadarda mutlu insanlar. keşke benimde olsa.
  • simit ayran yapıp, üstüne çay sigara patlatmak.

insan bunu bile özlermiş lan.
  • aylar sonra evde olmak.
  • son saniyede gelen field goal ile kanlımıza * kitlemiş olmamız!

pek kaptırmam kendimi ama bu manning kardeşleri sevmedim oldum olası. ağabeyi sıvadı zaten chiefs karşısında. neyse işte, bu sabah da iyi hissedecek bir neden bulduk hamd olsun!
  • varlığım.
  • yok ulan! *
hesabın var mı? giriş yap