şükela:  tümü | bugün
7272 entry daha
  • lisanstan sınıf arkadaşlarım buluşmuş dün gece, aynı şehirde görev yaptığım kişiler. whatsapp a durum atmaları sayesinde haberim oldu.

senden epey bi konuştuk diyorlar, beni niye çağırmadınız diyorum, yoğunum diye gelmeyecektin yine diyorlar. lan tamam, yoğunum gelmezdim ama yine de haber etmeniz lazımdı. millette nezaket kalmamış.
  • (bkz: mordor tinercisi) 'nin ölüm haberi
  • azerbaycan ve ermenistan arasındaki savaş.

türkiye'den siktir olup gitmek eylemini gerçekleştirmeye çok az kalmışken çıkan bu savaş, bütün hayallerimi geçici* süreyle erteledi.
    ölen kardeşlerimize rahmet diliyorum. umarım bir an önce her şey biter.
    ayrıca ermenistan' ın taaaa amk, size bir şey olmasın sayın sözlük ahalisi.
  • çok sevdigim bi arkadaşımın tutuklandıgını ögrendim az önce. ne yapacagımı,ne düşünecegimi bilmiyorum. üzgünüm avukatı da çok umutsuz konuşuyor. uyardım defalarca uyardım ama dinletemedim bir iki üç derken elbet yakalanacaktı. karantinaya almışlar görüş yasak. karşılaşana kadar içim içimi yiyecek. bi defa görüşebilsem keşke...
  • hala hayattayım. bunca şeye rağmen.
  • beni korkutan hayatımı zindan eden yalnızlık korkusunu birlikte yenebileceğim bir kadın bulduğumu zannetmişim. zannetmişim. gölge gibi takip eden yalnızlığa tekrar merhaba. sanırım seninle anlaşmak zorundayım.
  • keşke domates alcağıma euro alsaydım :(((