1178 entry daha
  • sanırım 5-6 yaşlarındaydım, hastane tuvaletine girmiştim.
    çıktığımda gördüğüm manzara aynen şu şekildeydi;

pantolonları yerde olan 70 yaşlarında kilolu bir dede ve koluna girmiş "hemşire" diye bağıran 2 adam, penisi ve göbeği sarkıyordu. penisinden oluk oluk kan akıyordu. koşarak uzaklaşmıştım.
  • kadıköy deplasman tribünündeydim, pancu kaledeydi.
  • ölüdeniz civarında bir yere sahile gitmiştik.
    tenha bir yerdi. bir çift gayrimüslim ileride bir yerde halvet oluyordu plajda.
  • sünnet törenim, çıplak gözümle şahit oldum. video kasedi de vardı ve çıplak olmayan gözümle de defalarca şahit olmak zorunda kalmıştım.
  • 3-4 sene önce ankara gop'ta mekan çıkışı kavga eden 2 grup vardı adam çekti silahı bir kişiyi kafasından diğerini göğüsünden vurdu. o günden sonra artık hiç bir şey beni etkilemedi.
  • 2015 nisan mayis aylari. gece hacettepe acile böbrek agrisiyla gittim. oyle bir agri var ki sanki dünya yikiliyor basima. tam acilden iceri giriyordum önümden sedye üzerinde birsey gecti aci falan kalmadi bende. kan var mi yok mu hatirlamiyorum bile. ezilmis bir motorsikletci kafasi ve deri ceketin altinda vücudu.
  • tren kazası gördüm. çok küçüktüm ama travma yaşatmış olacak ki hala hatırlıyorum. kazanın olduğu anı tam olarak gördüğüm söylenemez sonrasını gördüm desem daha doğru olur. tren mobilete çarpmıştı. nasıl oldu bilmiyorum arka taraftaki yolcu olan kadının bedeniyle kafası farklı yerdeydi. bedenini çok hatırlamıyorum ama kafası hala canlıydı ağzını açıp kapatıyordu, gözleri oynuyordu. sonra üzerini gazeteyle kapattılar ama uzun bir süre o kare gözlerimin önünden gitmedi.
  • ölü yıkadım. buradaki anıların yanında çizgi film tadında kalabilir ama buydu. he bir de çocukken bisikletten düşmüştüm ve yüzüm yere bayağı sürtmüştü. büsbütün soyulmuştu.
729 entry daha
hesabın var mı? giriş yap